Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 13281
WSZYSTKIE PROJEKTY DOMóW
 • Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą projektów domów na rynku. Prace kilkudziesięciu autorów i architektów zebraliśmy w jednym miejscu tworząc unikalny i wyjątkowo atrakcyjny zbiór najlepszych projektów domów na rynku. Największa baza projektów składająca się z ponad 16 tysięcy różnych i unikalnych projektów jest dostępna w jednym miejscu. Tylko u nas mają Państwo dostęp do najbogatszej oferty, pełnej najnowszych rozwiązań architektonicznych, funkcjonalnych i stylistycznych. Moda i funkcjonalność oraz koszty budowy to czynniki, które determinują trendy w budowie domów jednorodzinnych, dwurodzinnych i wielorodzinnych. Odzwierciedlenie tych trendów znajdą Państwo u nas na stronie. Nasza oferta jest ciągle aktualizowana, od ponad 15 lat stale ją udoskonalamy, poprawiamy, aby była najlepsza na rynku. Jeśli jednak pojawił się problem z wyborem, to zawsze pod ręką mamy projekty domów indywidualnych które są alternatywą dla gotowych projektów gotowych.
 • Gotowe Projekty domów

  Gotowe projekty domów to obecnie szeroka i godna oferta na miarę XXI wieku, dostępna przez internet, która pozwala na zakup wymarzonego projektu bez wychodzenia z domu. Przez ostatnie 15 lat zmiana przyzwyczajeń nabywców spowodowała, ze odeszli oni od kupowania domów z katalogów drukowanych na rzecz kupowania projektów domów skatalogowanych na naszej stronie internetowej. Większość projektów gotowych dostępnych na rynku znajdziecie Państwo na naszej stronie, a rozbudowane i pracujące od rana do wieczora Biuro Obsługi Klienta pozwoli na dostarczenie brakujących informacji potrzebnych każdemu inwestorowi do podjęcia decyzji o zakupie gotowego projektu. Zaletą gotowych projektów domów jest to , że są dostępne praktycznie od ręki i można od razu sięgnąć po ten produkt. Dzięki wizualizacjom 3D i o jakości zdjęć można wyobrazić sobie jak dom będzie wyglądał już na etapie przeglądania oferty naszych projektów.
 • Projekty domów typowe

  Nasza oferta domów określanych często jako typowe jest na tyle bogata, iż praktycznie w każdej miejscowości w Polsce można zobaczyć dom wybudowany z projektu typowego z naszej oferty. Najlepsze projekty domów kupione przez inwestorów więcej niż 100 czy 1000 razy i wybudowane są najlepszą wizytówką i potwierdzeniem nazwy typowe projekty domów, ale również mobilizują naszych autorów do kreowania nowych, piękniejszych i bardziej funkcjonalnych projektów domów. Bogactwo typów, stylów i rozwiązań architektonicznych powoduje, że na ponad 16 tysięcy różnych propozycji każda jest inna i unikalna. Ponadto każdy może dobrać do swoich oczekiwań jeden z projektów typowych z naszej oferty. Powtarzalność zakupu jest ogromną zaletą, ponieważ powstaje możliwość: wymiany doświadczeń pomiędzy budującymi, dzielenia się opiniami i poradami, a do tego internet jest idealnym miejscem i platformą do komunikacji. Typowy projekt domu to oferta, obok której trudno przejść obojętnie, ponieważ już dziś można zobaczyć swój wymarzony dom, zrobić w nim poprawki i wymienić się z innymi planującymi zakup lub budującymi, bez potrzeby poprawiania swoich marzeń w trakcie budowy. Projekt typowy pozwala na łatwiejsze uniknięcie błędów i cieszenie się bezproblemową budową. Projekty domów
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).