Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Modernistyczne stodoły


Modernistyczne stodoły to budynki wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością zarówno na etapie realizacji projektu, jak i późniejszej eksploatacji. Domy te mają swoje określone cechy charakterystyczne na zewnątrz, takie jak: zwarta bryła budynku, czyste kolory ścian elewacji, lekkie i asymetryczne kształty, a także płaskie dachy. Natomiast wewnątrz odznaczają się: licznymi przeszkleniami, otwartymi przestrzeniami i oryginalnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak: drewno, szkło, metal czy kamień. Nierzadko domy te spełniają normy energooszczędne, co jest coraz bardziej pożądane we współczesnym budownictwie. Marzysz o modernistycznym domu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Projekt DZW Radosny 4 CE (DOM DW2-45) to bardzo nowoczesny budynek mieszkalny, nawiązujący swą stylistyką do tzw. nowoczesnej stodoły. Dom ten charakteryzuje się białą elewacją, dwuspadowym dachem bez okapów oraz licznymi przeszkleniami, które doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Wnętrze domu wydziela dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej po prawej stronie od wejścia, mieści się pokój dzienny, który łączy: kuchnię, jadalnię oraz salon. Obok pokoju dziennego zaprojektowano niewielką toaletę. W części nocnej zaś, mieszczącej się po lewej stronie od wejścia, przewidziano: trzy sypialnie oraz łazienkę z wanną. 

Kolejny projekt, mieszczący się w kategorii budynków wyróżniających się stylistyką tzw. nowoczesnej stodoły, to DA Domena 123 B1 CE (DOM DS5-84). To dom dedykowany cztero-, a nawet pięcioosobowej rodzinie. Doskonale wpisze się w wąską działkę. Dom ten został pokryty okładziną klinkierową, która została uzupełniona drewnianymi deskami, ocieplającymi wizerunek projektu. Co ważne, dom przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Po lewej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, na którą składają się: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz salon. W tej części mieszczą się także: toaleta oraz garderoba. W części nocnej zaś zaprojektowano: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz pralnię. Jedna z sypialni ma własną garderobę oraz łazienkę. 

to projekt dla 4-5 osobowej rodziny,stworzony na wąską działkę. Przedsionek z miejscem na szafę otwiera się na strefę dzienną, składającą się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią oraz, łatwą do wydzielenia, kuchnią ze spiżarnią. Z korytarza mamy dostęp do dwóch pokoi, łazienki, pralni oraz sypialni małżeńskiej, do której znów przylegają garderoba i  kolejna łazienka. Schody prowadzą na antresolę, z której jest dostęp do strychu. Duży, dwustanowiskowy garaż miesci się za kotłownią, do której wchodziny przez garderobe przy wiatrołapie. Strych nieużytkowy bez przeszkód można zaadaptować na cele użytkowe, na przykład jako dodatkowe pokoje.  Dom jest podobny do projektu: DOMENA 123,DOMENA 123 C1,  DOMENA 122,  DOMENA 103, DOMENA 106, DOMENA 108, DOMENA 107, TIMOR 3, BETINA 3. Projekt w standardzie posiada dodatkowo projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.    Wizualizacja jest propozycją tego jak dany projekt domu oraz jego otoczenie można zaaranżować. Sposób prowadzenia tarasu, kształt murków i elementy małej architektury typu  pergole , donice itp.  nie są objęte zakresem projektu . W związku z powyższym na projekcie budowlanym elementy te mogą nie być uwzględnione w projekcie ( patrz pergole ) lub zmieniony może być ich kształt i sposób prowadzenia ( wielkości tarasów, profil murków )   pracownia-projekty

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).