Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów z płaskim dachem


Projekty domów z płaskim dachem dedykowane są miłośnikom nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, bowiem są one synonimem innowacyjności i funkcjonalności. Do niedawna budowane wyłącznie w krajach o łagodnym klimacie, coraz częściej zyskują uznanie w Polsce. Jeśli poszukujesz oryginalnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów z płaskim dachem. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji znalazł się projekt PJK Ka130 M CE (DOM GW2-60). To nasza absolutna nowość. Prostokątna bryła budynku przykryta płaskim dachem posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. To dom parterowy, wydzielający dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej mieści się: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i salon. Przy wejściu zaprojektowano garderobę oraz niewielką łazienkę, dedykowaną gościom. W części nocnej zaś ulokowano: dużą sypialnię wraz z łazienką, garderobą i sauną, a także dwa, dodatkowe pokoje sypialniane. W projekcie nie zabrakło także ogólnodostępnej łazienki oraz pralni. Część gospodarcza to: wspomniany wcześniej dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z betonowymi detalami. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu z płaskim dachem jest projekt AC Mini 4 MODERN CE (DOM AF10-48). To dom parterowy, powstały z myślą o dwu- lub czteroosobowej rodzinie. Jasne belkowanie pięknie komponuje się z drewnianą okładziną. Nowoczesną stylistykę projektu podkreślają duże przeszklenia. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem części dziennej.  Po lewej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna, która składa się z: otwartej kuchni z niewielką spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem. Naprzeciwko jadalni ulokowano toaletę. Po prawej stronie od wejścia mieści się część nocna, która złożona jest z: trzech sypialni i łazienki z wanną oraz kabiną prysznicową. Projekt przewiduje także: kotłownię i pomieszczenie gospodarcze. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).