Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów drewnianych


Projekty domów drewnianych to wyjątkowe budynki mieszkalne, które mają liczne właściwości prozdrowotne. We wnętrzu drewnianych domów panuje korzystny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Domy te są także energooszczędne. Co ważne, są one także tanie i szybkie w realizacji. Jeśli więc szukasz idealnego projektu domu drewnianego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt BD Olga szkielet drewniany CE (DOM BD1-42) to niewielki dom parterowy, o lekkiej konstrukcji. Prosta bryła domu sprawia, że dom będzie szybki i łatwy w budowie oraz ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Duży, zadaszony taras, przylegający do budynku, będzie doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w słoneczne popołudnia, jak i w czasie deszczu. Główną zaletą projektu jest dobrze przemyślany i funkcjonalny układ wnętrz. Wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną, umożliwi domownikom spokojny sen z dala od hałasów. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna. To w niej znajdziemy: kuchnię ze spiżarnią oraz salon z klimatycznym kominkiem. Naprzeciwko wejścia mieści się toaleta, dedykowana gościom, a obok łazienka z kabiną prysznicową. W części nocnej zaś, mieszczącej się po prawej stronie od wejścia, zaprojektowano trzy sypialnie. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami oraz drewnianymi kolumnami, znajdującymi się w strefie wejściowej. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu, który został zbudowany w konstrukcji szkieletu drewnianego jest projekt ATk TK104 CE  (DOM AK2-06). To przytulny i wygodny dom parterowy, w którym funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli wygodnie mieszkać czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i techniczne zapewniają niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Znajdziemy tu: trzy, wygodne pokoje sypialniane, dwie łazienki i wygodną otwartą przestrzeń dzienną z kominkiem w salonie i w jadalni. Wygodna kuchnia z przestronnym oknem narożnym, nie tylko pomieści wszelkie konieczne sprzęty kuchenne, ale także zapewni doskonały widok na zielony ogród. Jasna elewacja budynku i drewniane detale podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).