Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Modernistyczne stodoły


Modernistyczne stodoły to budynki, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Domy te posiadają zwartą bryłę w kształcie prostokąta, przykrytą dwuspadowym dachem bez okapów. Czyste kolory ścian i lekkie oraz asymetryczne kształty to kolejne cechy, które wyróżniają te projekty. Bardzo często domy te wykorzystują energooszczędne rozwiązania, które są niezwykle pożądane we współczesnym budownictwie. Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i aranżacyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wśród projektów stylizowanych na tzw. modernistyczne stodoły, znalazł się projekt DA Domena 123 B1 CE (DOM DS5-84). To dom parterowy, który pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem bez okapów. Elewację domu tworzy jasna okładzina klinkierowa w połączeniu z elementami z drewna. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, złożona z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z klimatycznym kominkiem. Przy wejściu ulokowano garderobę, której przedłużeniem jest kotłownia. W części dziennej zaprojektowano także niewielką toaletę dla gości. Po prawej stronie od wejścia zaś przewidziano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i łazienkę z wanną i z prysznicem. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu, który swą stylistyką nawiązuje do tzw. modernistycznej stodoły jest projekt DZW Radosny 3 CE (DOM DW2-44). To nasza absolutna nowość! Niezwykle efektowny projekt przykuwa uwagę swym nowoczesnym designem. Oryginalna bryła budynku została pokryta jasną elewacją i białą okładziną klinkierową. Liczne przeszklenia prezentują się gustownie i elegancko, doświetlając wnętrze naturalnym światłem. Po prawej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, która składa się z: otwartej kuchni, jadalni i salonu. Obok jadalni mieści się łazienka z kabiną prysznicową. Po lewej stronie od wejścia znajduje się część nocna. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i wygodną łazienkę z wanną. Projekt przewiduje również kotłownię. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).