Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych


Projekty domów parterowych to kategoria budynków, która ma coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Ponieważ wszystkie pokoje w domu usytuowane są na jednym piętrze. Domy te gwarantują więc bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Sprawdź nasze propozycje domów parterowych i wybierz dom swoich marzeń!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt Mój dom w Ogrodzie 2 CE (DOM BR1-06). To bardzo nowoczesny dom parterowy, dedykowany trzy-, a nawet czteroosobowej rodzinie. Jasna elewacja budynku w kształcie prostokąta, została przykryta dwuspadowym dachem. Drewniane detale ocieplają wizerunek projektu. Proste, sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, iż można go tanio wybudować. Strefę dzienną tworzy otwarta przestrzeń, w której znajdują się: salon z jadalnią i kominkiem oraz kuchnia z dużą spiżarką. Dodatkowo dom posiada dwie łazienki. Strefę nocną zaś tworzą trzy sypialnie. Mój dom w Ogrodzie 2 CE to budynek, który spełni oczekiwania nowoczesnej rodziny, poszukującej prostych rozwiązań aranżacyjnych i wnętrzarskich. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu parterowego jest projekt DL Terrier 2 bez garażu CE (DOM RK1-01). To podobnie jak poprzednia propozycja projekt domu, zbudowany na planie prostokąta. Klasyczna elewacja została wzbogacona o kamienne, betonowe i drewniane elementy. Jeśli jesteś zwolennikiem prostych rozwiązań architektonicznych, z pewnością ten projekt przypadnie Ci do gustu. Funkcjonalne wnętrze zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej ulokowano: przestronny salon z kominkiem o powierzchni 26,5 m2, otwartą kuchnię, połączoną z jadalnią. Na szczególną uwagę zasługuje taras, który jest przedłużeniem części dziennej. W strefie nocnej natomiast mieszczą się: trzy, wygodne sypialnie i przestronna łazienka. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).