Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowoczesne projekty domów piętrowych z płaskim dachem


Nowoczesne projekty domów piętrowych z płaskim dachem to kolekcja budynków dedykowana miłośnikom  innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Domy te są tańsze w budowie w odróżnieniu od domów pokrytych dwu- czy czterospadowym dachem. Domy piętrowe z płaskim dachem mogą mieć różną stylistykę. Najczęściej jednak spotyka się nowoczesne i minimalistyczne bryły w kształcie prostokąta. Jeśli poszukujesz nowoczesnego domu piętrowego z płaskim dachem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt HM Avitus I G2 CE (DOM MA2-65). To nowoczesny dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, piętrowy z garażem dwustanowiskowym oraz komfortową strefą dzienną. Dodatkowo na piętrze zaprojektowano aż trzy balkony, dostępne z większości pomieszczeń. Dom przystosowany jest na wąskie działki. Innowacyjną stylistykę projektu podkreśla nowoczesna elewacja, wykonana z betonu oraz okładziny klinkierowej, którą wyłożona jest strefa wejściowa. Wizerunek projektu ocieplają drewniane detale na elewacji. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: kuchni, jadalni i salonu. Na tej samej kondygnacji ulokowano także niewielką łazienkę, dodatkowy pokój oraz kotłownię. Na piętrze zaś mieści się część nocna, dedykowana gospodarzom. To w  niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę i ogólnodostępną garderobę. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. 

Kolejnym, bardzo atrakcyjnym projektem domu piętrowego z płaskim dachem jest projekt HM Eximius I G2 CE (DOM MA2-69). To komfortowy dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, piętrowy z garażem dwustanowiskowym, z płaskim dachem oraz przestronną i dużą strefą dzienną. Z garażu dostępne jest duże pomieszczenie na sprzęt rekreacyjny i gospodarczy. Elewacja budynku łączy ze sobą: biały tynk, okładzinę klinkierową oraz ciemną cegłę klinkierową. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: kuchni, salonu, jadalni, dodatkowych dwóch pokoi, spiżarni, toalety, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz kotłowni. Na piętrze ulokowano: trzy sypialnie, dwie łazienki oraz pomieszczenie rekreacyjne. Każda z sypialni posiada własną garderobę.  

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).