Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów z dwuspadowym dachem


Projekty domów z dwuspadowym dachem to bardzo popularne budynki mieszkalne, wyróżniające się zwartą bryłą i funkcjonalnym wnętrzem. Powierzchnia użytkowa pod dachem dwuspadowym jest większa niż w przypadku budynków z płaskim dachem, dzięki czemu można ją zaplanować w praktyczny i wygodny sposób dla domowników. Jeśli poszukujesz domu z dwuspadowym dachem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt SP LOTUS CE (DOM SK1-28). To nowoczesnych dom parterowy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Biała elewacja budynku w połączeniu z grafitowym tynkiem tworzy spójną całość. Prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem bez okapów sprawia, że projekt ten jest niedrogi w realizacji. Wnętrze, dzięki odpowiednio dobranym i zaplanowanym przeszkleniom jest bardzo jasne i tworzy otwartą kompozycję. Salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, prowadzi dużymi drzwiami balkonowymi na taras i ogród. Z garażu znajduje się bezpośrednie wejście zarówno do domu, jak i do ogrodu poprzez przylegającą do niego kotłownię, pełniącą funkcję pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu zaś ulokowano: trzy sypialnie i ogólnodostępną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu z dwuspadowym dachem jest projekt SP ATRAL CE (DOM SK1-24). To podobnie, jak poprzednia propozycja dom parterowy z poddaszem użytkowym. Dom ten przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Elewacja budynku, będąca kompozycją białego tynku oraz okładziny drewnopodobnej prezentuje się niezwykle efektownie. Ogromną zaletą projektu jest funkcjonalny pokój gościnny, który, wraz z przyległą do niego łazienką, stanowi tzw. serce domu. W kuchni przewidziano wiele miejsca na szafki oraz możliwość wykonania barku, dostępnego od strony jadalni. Z garażu znajduje się bezpośrednie wejście do domu i do kotłowni, w której można wstawić piec na dowolne paliwo. Poddasze tego komfortowego domu stanowią: cztery, przestronne sypialnie, w tym jedna z prywatną łazienką i garderobą oraz łazienka i pralnia domowa. Dom ten stworzono z myślą o osobach, ceniących sobie komfort użytkowania, przy niewysokich kosztach budowy.  

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).