Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych


Projekty domów parterowych to domy jednorodzinne, które są coraz częściej wybierane przez naszych klientów, ze względu na niskie koszty realizacji projektów oraz szybki czas ich realizacji. Domy te posiadają jedną kondygnację, dzięki czemu są bezpieczne i przestronne. Domy te, zwane inaczej bungalow, oferują swoim mieszkańcom swobodną komunikację i większą wygodę w aranżowaniu wnętrza. Jeśli więc poszukujesz ciekawego projektu domu parterowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt SP SAFIRO CE (DOM SK1-31). To dom parterowy, z możliwością zagospodarowania poddasza. Charakteryzuje go tradycyjna bryła przykryta wielospadowym dachem. Dom połączony jest funkcjonalnie z dwustanowiskowym garażem i niewielką kotłownią gazową. Wnętrze domu jest przestronne i wygodne. Obszerny, salon, funkcjonalnie połączony z jadalnią i kuchnią doświetlają okazałe przeszklenia. Nie zaplanowano nad nimi stropu, pozostawiając w pełni otwartą kubaturę. Szerokie okna tarasowe prowadzą wprost do ogrodu. Zaprojektowano w nim trzy sypialnie, w tym jedną z osobistą łazienką. Z korytarza dostępna jest duża łazienka oraz garderoba, w której w razie chęci zagospodarowania poddasza można wykonać schody. Jest to projekt dla osób poszukujących wygodnego i niedrogiego w budowie domu parterowego. Tradycyjna bryła z nowatorskim rysem to wspaniały przepis na trafny i prosty w budowie dom. 

Wśród projektów domów parterowych, znajdujących się w naszej ofercie mamy do Państwa dyspozycji również projekt SP PROXIMA CE (DOM SK1-30). To podobnie jak poprzednia propozycja projekt domu parterowego, przykrytego wielospadowym dachem. Dom połączony jest funkcjonalnie z dwustanowiskowym garażem i kotłownią, w której można zainstalować piec na dowolne paliwo. Wnętrze domu jest przestronne i wygodne. Obszerny, salon, funkcjonalnie połączony z jadalnią i kuchnią doświetlają okazałe przeszklenia. Szerokie okna tarasowe prowadzą wprost do ogrodu. We wnętrzu zaprojektowano trzy sypialnie, z korytarza dostępna jest łazienka oraz garderoba. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami, które współgrają z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. 

Poznaj naszą ofertę projektów domów parterowych. Najwięcej takich projektów znajdziesz właśnie u nas.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).