Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem


Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem to ciekawa kategoria budynków, dedykowana tym, którzy szukają ekonomicznych rozwiązań. Nieskomplikowana konstrukcja dachu dwuspadowego powoduje, że jest on szybszy i tańszy w budowie. Dlatego przy wyborze projektu domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym już na początku inwestycji można sporo zaoszczędzić. Gotowe projekty domów jednorodzinnych z dachem dwuspadowym mają prostą i zwartą bryłę. Poddasze w tych domach jest dobrze doświetlone poprzez zastosowanie różnego typu okien. Dach dwuspadowy pozwala również na ciekawe aranżacje pomieszczeń na poddaszu oraz na łatwe odprowadzenie wody i śniegu. Jeśli więc poszukujesz projektu domu parterowego z dwuspadowym dachem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ALX Nina 2A Plus 37 strop monolityczny CE (DOM KH5-94). To nowoczesny i efektowny dom parterowy, który wydziela dwie, czytelne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej znajduje się doświetlony salon z komfortową jadalnią oraz otwarta kuchnia, w której można przygotowywać rodzinne posiłki. Przy niej zlokalizowana jest funkcjonalna spiżarnia, niezwykle potrzebna w każdym domu. Na wprost części wypoczynkowej umieszczone są: kominek i telewizor. Szerokie drzwi balkonowe prowadzą na duży taras, z którego można podziwiać piękny, zielony ogród. W części nocnej zaś znajdują się: trzy sypialnie o różnej wielkości oraz łazienka, gdzie znajduje się piec. Prosty schemat konstrukcji projektu przekłada się na niskie koszty jego budowy. Jasna elewacja budynku została uzupełniona o betonowe detale w strefie wejściowej domu. Całość prezentuje się bardzo innowacyjne. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu parterowego, przykrytego dwuspadowym dachem jest projekt ARP TIARA CE (DOM AP2-63). To niezwykle uroczy dom jednorodzinny bez garażu, o prostej bryle, przykrytej dwuspadowym dachem. Dom ten wyróżnia się nowoczesną formą, podkreśloną przez duże, narożne okno oraz starannie zorganizowanym programem wewnętrznym. W strefie dziennej domownicy mają do dyspozycji: komfortowy salon, słoneczną jadalnię i sąsiadującą z nią kuchnię, w pobliżu której zaprojektowano praktyczną spiżarnię. W projekcie zadbano o optymalny program funkcjonalny kuchni oraz przewidziano miejsce na praktyczną, wysoką zabudowę sprzętów kuchennych. Pozostała część domu to typowa strefa nocna. To w niej znajdziemy: trzy, duże i ustawne pokoje oraz sporą łazienkę, która pomieści zarówno wannę, jak i prysznic. W programie domu uwzględniono również toaletę oraz pralnię, dostępną z wiatrołapu. Jasny tynk na elewacji pięknie współgra z drewnianą okładziną oraz grafitową stolarką i jasnoszarą dachówką. Dzięki prostej bryle dom jest też tani w budowie i późniejszej eksploatacji. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).