Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów letniskowych


Projekty domów letniskowych dedykowane są tym, którzy uwielbiają spędzać czas na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli więc nie masz możliwości wybudowania domu jednorodzinnego, to doskonałą alternatywą będzie domek letniskowy, którego budowa nie niesie ze sobą tak dużych kosztów jak budowa domu pełnowymiarowego. Sprawdź nasze propozycje projektów domów letniskowych i zainspiruj się…

Jako pierwszy na liście naszych propozycji domów letniskowych pojawił się projekt MT Wakacyjny CE (DOM MS5-78). To dom parterowy o charakterze wypoczynkowym. Zastosowanie dużych przeszkleń oraz naturalnych materiałów sprawiają, że dom będzie wpisywał się w otaczający krajobraz. Prosta bryła w kształcie prostokąta, przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje szybką i ekonomiczną realizację projektu i późniejszej eksploatacji budynku. W domu znajduje się otwarta kuchnia wraz z jadalnią i salonem. Zaprojektowano również niewielki wiatrołap oraz łazienkę z miejscem na piec gazowy. Co ciekawe, dom może pełnić funkcję letniskową oraz całoroczną. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu letniskowego, dostępnego w naszej ofercie jest projekt KR DOMEK 9 CE (DOM KR5-81). Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, posiada prosty, dwuspadowy dach oraz nowocześnie wykończone elewacje. Biały tynk został uzupełniony o jasną okładzinę klinkierową. Ciekawym akcentem projektu jest urocze, okrągłe okienko obok wejścia. To projekt domu parterowego. Jego powierzchnia nie przekracza 35 m2. Wnętrze wydziela jedno, duże pomieszczenie z częścią kuchenną i  przewidzianym piecem typu koza oraz dwa mniejsze - jedno z nich pełni funkcję łazienki. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. To idealnie miejsce na wypoczynek i spotkania z rodziną i z przyjaciółmi. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).