Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Innowacyjne projekty domów z poddaszem użytkowym


Innowacyjne projekty domów z poddaszem użytkowym to najczęściej wybierane projekty wśród naszych klientów i inwestorów. Domy te zachwycają swym wyglądem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Podzielone na dwie strefy: dzienną, usytuowaną na parterze, oraz nocną, znajdującą się na poddaszu, zapewniają komfort i wygodę domownikom. Jeśli więc jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i architektonicznych i poszukujesz niebanalnego projektu domu z poddaszem użytkowym, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją projektów. Sprawdź i zainspiruj się!

Projekt DA 128 C CE (DOM DS5-90) to dom dedykowany czteroosobowej rodzinie. Czytelny podział na poszczególne strefy, gwarantuje komfort i wygodę.  Przedsionek z miejscem na szafę otwiera się na strefę dzienną, składającą się z przestronnego salonu, połączonego z jadalnią oraz z kuchnią ze spiżarnią. Z funkcjonalnego holu mamy dostęp do strefy gospodarczej, na którą składają się: łazienka, toaleta i pralnia oraz do strefy nocnej, w której mieszczą się: trzy sypialnie i ogólnodostępna garderoba. Projekt posiada poddasze użytkowe, które można zagospodarować na dodatkowe pokoje. Prosta bryła budynku przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu i późniejszej eksploatacji budynku. Dom ten jest utrzymany w nowoczesnej stylistyce, a to dzięki licznym przeszkleniom oraz innowacyjnej elewacji, która łączy ze sobą tynk, drewno oraz okładzinę klinkierową. 

Z kolei projekt ARD Chrobotek 1 CE (DOM RD2-54) to średniej wielkości dom, zbudowany w technologii tradycyjnej, utrzymany w  nowoczesnej stylistyce. Dom ten z pewnością pomieści cztero-, ma nawet sześcioosobową rodzinę. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż.  Funkcjonalne wnętrze wydziela dwie strefy: dzienną oraz nocną. W części dziennej, ulokowanej na parterze, mieści się: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, salon oraz łazienka. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także dodatkowy pokój oraz część techniczną, która mieści w sobie: garaż oraz pomieszczenie techniczne. Na szczególną uwagę zasługuje taras z pergolą, który jest przedłużeniem części dziennej w okresie letnim. Na poddaszu zaś przewidziano część nocną, która mieści w sobie: trzy, duże sypialnie, ogólnodostępną garderobę, łazienkę i pralnię. Biała elewacja budynku została uzupełniona o drewniane detale. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. Oryginalna bryła budynku przykuwa uwagę i podkreśla stylistykę projektu. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).