Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Niewielkie i przytulne domy parterowe


Niewielkie i przytulne domy parterowe, dostępne w naszej ofercie, skierowane są przede wszystkim do niedużych rodzin, które dopiero rozpoczynają wspólne życie bądź seniorów, którzy nie potrzebują dużej przestrzeni użytkowej. Domy te są tanie w budowie i późniejszej eksploatacji. Niektóre z naszych propozycji niewielkich domów parterowych wykorzystują rozwiązania energooszczędne. Jeśli zatem szukasz niewielkiego i przytulnego domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji niewielkich domów parterowych, pojawił się projekt Mój dom w Ogrodzie 2 CE (DOM BR1-06). To nowoczesny dom, który powstał z myślą o dwu- lub czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami i drewnianą stolarką okienno-drzwiową. W projekcie podwyższono parametry cieplne budynku, tak by spełniał parametry domu energooszczędnego. Strefę dzienną tworzy otwarta przestrzeń, w której znajdują się: salon z jadalnią i kominkiem, kuchnia która może być otwarta na salon lub w prosty sposób zamknięta na salon. Przestronna spiżarka to duży atut projektu. Dodatkowo dom posiada dwie łazienki. Strefa nocna składa się z trzech sypialni.

Kolejnym, interesującym projektem domu parterowego, o niewielkiej powierzchni jest projekt ZA Dom w Luizjanie 3 z garażem CE (DOM ZA1-68). Dom ten spełni oczekiwania trzy- lub czteroosobowej rodziny. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż. Dom ten jest przyjazny dla środowiska oraz kieszeni właściciela. Podzielony na dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną, zapewni komfort i swobodę użytkowania. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, która składa się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon. W korytarzu zaprojektowano niewielką łazienkę z kabiną prysznicową, dedykowaną gościom. Po prawej stronie od wejścia natomiast przewidziano część prywatną, która mieści w sobie: trzy sypialnie i wygodną łazienkę z wanną. Nie zabrakło też miejsca na część gospodarczą, w której znajduje się wcześniej wspomniany garaż oraz kotłownia. Subtelna elewacja w połączeniu z okładziną klinkierową prezentuje się bardzo przytulnie. 

 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).