Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowości projektowe 2021


Projekty domów, znajdujące się w katalogu Nowości projektowe 2021, to bardzo atrakcyjna oferta gotowych budynków mieszkalnych, która jest dopasowana do potrzeb naszych klientów. W katalogu Nowości projektowe 2021, znajdą Państwo najnowsze projekty domów, które uwzględniają aktualne warunki techniczne, przepisy, dotyczące budowy domu oraz najnowsze trendy architektoniczne. Jeśli więc szukasz idealnego projektu nowoczesnego domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją. 

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt APP Domidea 97 CE (DOM PO1-97). To bardzo nowoczesny dom, który wyróżnia się oryginalną bryłą budynku, przykrytą dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane i betonowe elementy, które podkreślają stylistykę projektu. Projekt przewiduje wygodny, dwustanowiskowy garaż. Dom wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej na parterze, mieści się: przestronny salon z wyjściem na taras, jadalnia oraz kuchnia z praktyczną spiżarnią. Kondygnacja ta została uzupełniona o niewielką łazienkę, dedykowaną gościom, dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości lub idealnym miejscem do pracy oraz kotłownię z osobym wejściem od strony ogrodu. W wiatrołapie nie zabrakło miejsca na pojemną szafę wnękową, która pomieści wszelką odzież wierzchnią i inne drobiazgi. Na poddaszu zaś znajduje się część nocna, składająca się z:  trzech sypialni i łazienki z prysznicem. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu, znajdującym się w katalogu Nowości 2021, jest projekt CPT HomeKONCEPT-87 CE (DOM CP5-35). Dom ten, podobne jak poprzednia propozycja, posiada bardzo oryginalną i nietuzinkową bryłę. Projekt stylizowany jest na tzw. modernistyczną stodołę. Dom przykryto dwuspadowym dachem bez okapów. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o betonowe i drewniane detale. Charakterystyczne belkowanie, okalające dom, podkreśla innowacyjną stylistykę projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż. Na parterze mieści się strefa dzienna, składająca się z: salonu z aneksem kuchennym, którego przedłużeniem w okresie letnim jest przestronny taras oraz łazienki, wiatrołapu i garderoby. Na tej samej kondygnacji ulokowano także dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości. Ponadto na parterze mieści się część techniczna, składająca się ze schowka oraz pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu zaś zaprojektowano część nocną, dedykowaną domownikom. To w niej znajdziemy: dwie sypialnie i łazienkę z wanną i prysznicem. Każda z sypialni posiada własną garderobę.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).