Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów drewnianych


Projekty domów drewnianych cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ ekologiczne rozwiązania architektoniczne i wnętrzarskie, czerpiące z natury, są trendy już od kilku sezonów. Drewno to materiał, który posiada wiele zalet. Jednym z nich jest aspekt estetyczny. Ponadto drewniane domy emanują spokojem, który zachęca do odpoczynku. Jeśli więc poszukujesz projektu drewnianego domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ATk TK104 CE  (DOM AK2-06). To przytulny i wygodny dom parterowy, dedykowany czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku gwarantuje niskie koszty realizacji projektu oraz szybką budowę. Dom ten przewiduje: trzy wygodne pokoje, dwie łazienki i wygodną otwartą przestrzeń dzienną z klimatycznym kominkiem w salonie i w jadalni. Wygodna kuchnia z przestronnym oknem narożnym nie tylko pomieści wszelkie konieczne sprzęty, ale  także zapewni wyjątkowy widok na ogród. Jasna elewacja budynku została połączona z drewnianymi detalami i stolarką okienną-drzwiową, wykonaną z tego samego materiału. Liczne przeszklenia zapewniają doświetlenie naturalnym światłem wszystkich pomieszczeń. Czterospadowy dach prezentuje się niezwykle efektownie. Po prawej stronie od wejścia mamy jednoprzestrzenną strefę dzienną, łączącą: kuchnię, jadalnię i salon z kominkiem. Naprzeciwko kuchni ulokowano łazienkę z wanną. Po lewej stronie od wejścia zaś zaprojektowano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i wygodną łazienkę z kabiną prysznicową. 

Kolejnym, interesującym projektem drewnianego domu jest projekt PJK Ka131 Sz CE (DOM GW2-58). To podobnie, jak poprzednia propozycja dom parterowy, o powierzchni, która nie przekracza 52,19 m2. Prosta bryła budynku pokryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Funkcjonalne wnętrze, które wyraźnie wydziela dwie strefy: dzienną i nocną, zapewnia komfort i wygodę użytkownikom. W części dziennej mieszczą się: kuchnia, jadalnia i salon. Obok wiatrołapu ulokowano część nocną, składającą się z dwóch sypialni. Naprzeciwko pokoi sypialnianych zaprojektowano łazienkę. Projekt przewiduje także pomieszczenie gospodarcze. Na szczególną uwagę zasługuje taras, który jest przedłużeniem części dziennej. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane elementy. Liczne przeszklenia doświetlają pomieszczenia naturalnym światłem. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).