Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych o drewnianej konstrukcji


Projekty domów drewnianych cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ coraz więcej osób docenia ekologiczne rozwiązania architektoniczne i wnętrzarskie. Drewno ma w sobie sporo zalet. Jednym z nich jest aspekt estetyczny. Drewniany dom pięknie komponuje się w otoczeniu drzew i zieleni, zachęcając do odpoczynku. Drewniane domy parterowe są niezwykle bezpieczne, ponieważ nie posiadają schodów, prowadzących na piętro. Jeśli więc szukasz projektu parterowego domu o drewnianej konstrukcji, sprawdź naszą ofertę. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt PJK Ka131 Sz CE (DOM GW2-58). To niewielka parterówka, o powierzchni 52,19 m2. Prostą bryłę budynku, w kształcie prostokąta, pokrywa dwuspadowy dach. Mimo niewielkiej powierzchni, wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne, co jest ogromnym atutem projektu. Strefa dzienna domu została oddzielona od strefy nocnej, zapewniając domownikom komfort i wygodę. W części dziennej mieści się: kuchnia, jadalnia i salon, z wyjściem na taras. Obok wiatrołapu ulokowano część nocną, składającą się z: dwóch sypialni, naprzeciwko których znajduje się łazienka. Projekt przewiduje także pomieszczenie gospodarcze. Dom ten nie posiada garażu. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu parterowego, o drewnianej konstrukcji jest projekt ATK TK104 CE  (DOM AK2-06). To przytulny i wygodny dom parterowy, w którym funkcjonalny układ pomieszczeń, pozwoli komfortowo mieszkać czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i techniczne, zapewniają niskie koszty realizacji projektu i późniejszej eksploatacji budynku. Znajdziemy tu: trzy wygodne pokoje, dwie łazienki i wygodną otwartą przestrzeń dzienną z kominkiem w salonie i jadalni. Wygodna kuchnia z przestronnym oknem narożnym, nie tylko pomieści wszelkie konieczne sprzęty, ale zapewni także doskonały widok na ogród. Jasna elewacja budynku została wzbogacona drewnianymi detalami. Prostokątną bryłę budynku przykryto czterospadowym dachem. Projekt, podobnie jak poprzednia propozycja, nie posiada garażu. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).