Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowoczesne projekty domów parterowych


Nowoczesne projekty domów parterowych to kategoria budynków mieszkalnych, dedykowana miłośnikom innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych wnętrz. Domy te charakteryzują się rozłożystą powierzchnią i czytelnym podziałem na dwie strefy: dzienną i nocną. Nasz katalog nowoczesnych projektów parterowych z pewnością zainteresuje tych, którzy szukają wygodnego w użytkowaniu domu parterowego. Co ważne, domy te dedykowane są w szczególności rodzinom z małymi dziećmi i osobami w podeszłym wieku. Ulokowane na jednej kondygnacji pomieszczenia, gwarantują bezpieczeństwo w poruszaniu się. Bliskie położenie strefy dziennej od nocnej, pozwoli swobodnie poruszać się domownikom. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu parterowego, w nowoczesnej stylistyce, dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ARC Magnetyt z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG3-37). To wygodny, jednorodzinny dom parterowy z dwustanowiskowym garażem. Innowacyjny wygląd budynku uzyskano dzięki zastosowaniu licznych przeszkleń oraz nowoczesnej elewacji, która łączy ze sobą klasyczną biel oraz drewniane detale. Dwuspadowy dach bez okapów dodatkowo podkreśla nowoczesną stylistykę, nawiązując do tzw. modernistycznej stodoły. W centralnej części budynku ulokowano wspólną przestrzeń, składającą się z: otwartej kuchni, salonu i jadalni. Przestrzeń ta wraz z toaletą dla gości, tworzy otwartą strefę dzienną. W części nocnej zaś ulokowano: dużą sypialnię, która posiada własną łazienkę, garderobę oraz wyjście na taras. W tej samej strefie mieszczą się także: trzy, wygodne sypialnie ze wspólną łazienką. Pomieszczenia, które uzupełniają projekt to: wcześniej wspomniany garaż oraz kotłownia. Na szczególną uwagę zasługują: zadaszona strefa wejściowa, która została pokryta drewnem oraz znajdująca się z tyłu budynku pergola, zbudowana ze stalowych elementów, które podkreślają nowoczesny charakter projektu. 

Jeśli jest zwolennikiem minimalizmu, sprawdź ofertę projektów stylizowanych na modernistyczne stodoły: Modernistyczne stodoły.

Kolejnym, atrakcyjnym projektem nowoczesnego domu parterowego jest projekt ARC Kalikst z garażem CE (DOM OG1-96). To podobnie, jak poprzedni projekt, jednorodzinny dom parterowy, dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Budynek ten posiada dobudowany garaż jednostanowiskowy. W części wejściowej mieści się: wiatrołap z dużą szafą wnękową, która pomieści odzież wierzchnią, pralnia oraz toaleta. W części dziennej natomiast ulokowano: przestronny salon z dużym stołem jadalnianym, który pomieści sześć osób oraz nowoczesny kominek. Z salonu można przejść bezpośrednio na taras z pergolą. Obok kuchni zaprojektowano funkcjonalną spiżarnię. W części nocnej zaś przewidziano: trzy pokoje sypialniane, wspólną łazienkę z wanną i z kabiną prysznicową oraz ogólnodostępną garderobę. Przedłużeniem garażu jest kotłownia, do której przejdziemy bezpośrednio z garderoby. Kalikst to atrakcyjna propozycja domu energooszczędnego, o nowoczesnej architekturze i elewacji w  odcieniach szarości i czerni, skontrastowanych z ciepłym kolorem okładziny drewnopodobnej. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).