Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Modernistyczne stodoły


Modernistyczne stodoły to bardzo atrakcyjna kategoria budynków, dedykowana zwolennikom minimalizmu i nowoczesności. Domy te zazwyczaj posiadają proste bryły, w kształcie prostokąta. Przykryte dwuspadowym dachem bez okapów, gwarantują niskie koszty realizacji projektu i późniejszej eksploatacji budynku. Jeśli więc szukasz oryginalnego projektu, utrzymanego w duchu nowoczesności, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem projektów, stylizowanych na tzw. modernistyczne stodoły. Sprawdź i zainspiruj się…

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt KR VELVET CE (DOM KR5-91). To nowoczesny projekt domu parterowego, dedykowanego cztero- lub sześcioosobowej rodzinie. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż, ulokowany po prawej stronie budynku. Prostokąta bryła i dwuspadowy dach bez okapów, gwarantują niskie koszty budowy. Dom posiada bardzo funkcjonalne wnętrze, w którym znalazły się aż cztery pokoje sypialniane. Oprócz tego projekt przewiduje jednoprzestrzenną strefę dzienną, łączącą salon, jadalnię i kuchnię, z wyjściem na przestronny taras. Co ciekawe, największa z sypialni posiada osobno wydzieloną garderobę oraz osobną łazienkę. Druga łazienka dostępna jest z holu. W projekcie przewidziano również dość duże pomieszczenie gospodarcze, dostępne z holu oraz spiżarkę przy kuchni. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o okładzinę klinkierową, która prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. Drewniana stolarka okienno-drzwiowa ociepla wizerunek projektu. 

Kolejnym, interesującym projektem domu, znajdującym się w kolekcji domów stylizowanych na tzw. modernistyczne stodoły, jest projekt MRA HERMES MA-006 CE (DOM TU1-05). Dom ten, pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej, jest bardzo funkcjonalny. W MRA HERMES MA-006 CE znajdują się trzy komfortowe sypialnie, a sercem domu jest obszerny salon, połączony z jadalnią oraz z otwartą kuchnią. To idealne miejsce na spotkania rodzinne i towarzyskie. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o betonowe detale, które prezentują się bardzo modernistycznie. Surowy wygląd projektu został podkreślony drewnianymi belkami w strefie wejściowej oraz przy ścianie bocznej budynku. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).