Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Przytulne projekty domów z poddaszem użytkowym


Przytulne projekty domów z poddaszem użytkowym to bardzo atrakcyjna  kategoria budynków, która składa się z komfortowych domów na każdą działkę oraz kieszeń. Domy te dedykowane są tym, którzy cenią sobie wyraźny podział na poszczególne strefy. Wśród bogatej oferty propozycji domów z poddaszem użytkowym znajdują się domy zbudowane w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, z garażem dwustanowiskowym, jednostanowiskowym oraz bez garażu. Jeśli więc poszukujesz przytulnego projektu domu z poddaszem użytkowym dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt DL Jaskółka 2 z garażem CE (DOM RK1-50). To dom dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Zwarta bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dom posiada jednostanowiskowy garaż, wbudowany w bryłę budynku. Funkcjonalne wnętrze przewiduje strefę dzienną, z pokojem sypialnianym dla gości na parterze oraz wygodną strefę nocną na poddaszu, przeznaczoną dla domowników. Przestronny, otwierający się na ogród, salon z jadalnią, dopełniono częściowo zadaszonym tarasem, który doskonale sprawdzi się jako miejsce na letnie posiłki. Nad pomieszczeniem garażu znajduje się strych użytkowy, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pomieszczenie rekreacyjne. Budynek łączy ze sobą tradycyjną formę i współczesną estetykę, która widoczna jest w nowoczesnych materiałach wykończeniowych, takich jak: okładzina klinkierowa, drewno i ceramiczna dachówka. Ponadczasowy wygląd projektu sprawia, że wkomponuje się on niemal w każdy krajobraz. 

Kolejnym, ciekawym, a zarazem przytulnym projektem domu z poddaszem użytkowym jest projekt ARN Pomelo CE  (DOM RS2-34). Nowoczesny wygląd budynku, w połączeniu z naturalnymi materiałami wykończeniowymi sprawiają, że dom prezentuje się niezwykle ciepło i klimatycznie. Na parterze ulokowano strefę dzienną, która mieści w sobie: przestronny salon, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, pokój gościnny oraz łazienkę. Na poddaszu zaś ulokowano strefę nocną, w której znaleźć można: trzy, komfortowe pokoje sypialniane, garderobę oraz dużą łazienkę z pralnią. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, osłonięty bocznymi ścianami. Dom posiada sporą kotłownię, oddzieloną od części dziennej garażem. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja budynku zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają realizację projektu.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).