Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Tanie projekty domów drewnianych. Nowości projektowe!


Projekty domów drewnianych cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów. Są ekologiczne, trwałe, łatwe w budowie, a do tego tworzą korzystny mikroklimat dla naszego organizmu. Są też tanie w budowie i późniejszej eksploatacji. Jeśli więc szukasz idealnego domu dla siebie i swojej rodziny, polecamy zapoznać się z naszą ofertą. W kolekcji domów drewnianych pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt TP Elsa drewniana CE (DOM TP2-51). To dom parterowy, jednorodzinny, który spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Atutem projektu jest jego niezwykła funkcjonalność. Podzielony na poszczególne strefy, zapewni komfort i ułatwi komunikację domownikom. Przestronna część dzienna to proste i klasyczne połączenie: salonu, jadalni i kuchni, zaś strefa prywatna składa się z: dwóch sypialni i łazienki. Plusem projektu jest dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które można przeznaczyć na pralnię lub spiżarnię. Dom posiada duży taras, umożliwiający spędzanie czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych. Wejście do domu jest przez niewielki podcień, chroniący przed deszczem i słońcem. Z samego wiatrołapu prowadzi wejście do dużej kotłowni na każdy rodzaj paliwa. Bryła budynku zamknięta jest na rzucie kwadratu, przykrytego czterospadowym dachem. Taka forma budynku czyni go prostym w budowie i tanim w eksploatacji. Klasyczna biel elewacji została uzupełniona drewnianymi detalami. 

Kolejnym, bardzo oryginalnym projektem domu, dostępnym w kolekcji domów drewnianych jest projekt PJK Ka131 Sz CE (DOM GW2-58). To skromna parterówka o powierzchni użytkowej, zajmującej zaledwie 52,19 m2. Zupełnie prostą bryłę, w kształcie prostokąta, pokrywa dwuspadowy dach. Dom został wykonany w technologii szkieletu drewnianego. Podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną, tworzy bardzo funkcjonalne wnętrze. Część dzienna mieści w sobie: salon, kuchnię i jadalnię, a także taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. W strefie nocnej zaś ulokowano: dwie sypialnie i łazienkę. Całość uzupełnia pomieszczenie gospodarcze. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).