Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowoczesne projekty domów parterowych z dwustanowiskowym garażem


Nowoczesne projekty domów parterowych z dwustanowiskowym garażem stanowią ciekawą kolekcję budynków, dedykowanych tym, którzy posiadają więcej niż jeden pojazd osobowy. Domy parterowe z dwustanowiskowym garażem charakteryzują się rozłożystą bryłą. Dwustanowiskowy garaż zaś posiada zazwyczaj szeroką bramę, która pozwala na wygodny wjazd dwóch aut jednocześnie. W naszym rozbudowanym katalogu nowoczesnych domów parterowych z dwustanowiskowym garażem pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt ARC Bursztyn II z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG3-72). To innowacyjny dom parterowy, powstały z myślą o czteroosobowej rodzinie. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale. Bryła garażu jest nieco wysunięta do przodu. Budynek przykryto czterospadowym dachem, który podkreśla prostokątną bryłę projektu i nadaje mu eleganckiego charakteru. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenna strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia, jadalnia i salon z klimatycznym kominkiem. Obok części dziennej ulokowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po lewej stronie od wejścia zaś zaprojektowano strefę nocną, przeznaczoną dla domowników. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i pralnię. Całość projektu uzupełnia część gospodarcza, która mieści w sobie: dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Kolejnym, oryginalnym projektem domu parterowego z dwustanowiskowym garażem jest projekt ARC Dudek Bis z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG3-68). To nowoczesny projekt domu dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Wielospadowy układ dachu przykrywa bryłę domu. Strefa wspólna obejmuje: jednoprzestrzenny salon z kuchnią i jadalnią. Za kuchnią zaś znajduje się spiżarnia. Do kotłowni wchodzi się bezpośrednio z garażu i z zewnątrz z podcienia. W strefie wejściowej zaprojektowano: wiatrołap, małą toaletę oraz wygodną komunikację z centralną garderobą. Komunikacja rozprowadza nas do: trzech pokoi i ogólnej łazienki. Największa sypialnia posiada własną łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców jest także wcześniej wspomniany garaż przeznaczony na dwa samochody. Popielate detale na elewacji pięknie podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).