Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych


Projekty domów parterowych to budynki przeznaczone na szeroką działkę. Ich funkcjonalne wnętrza i czytelny podział na poszczególne strefy, ułatwia komunikację między domownikami. Domy parterowe prezentują się niezwykle efektownie, a to za sprawą rozłożystej bryły, która najczęściej pokryta jest dwuspadowym dachem. W naszej rozbudowanej kolekcji domów parterowych pojawiły się też budynku przykryte wielospadowymi dachami. Co ważne, domy parterowe są bardzo bezpieczne, gdyż zaprojektowane są na jednej kondygnacji. Jeśli więc poszukujesz wygodnego i funkcjonalnego domu dla siebie i Twojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PJK Ka131 Sz CE (DOM GW2-58) to skromna parterówka o powierzchni użytkowej, zajmującej zaledwie 52,19 m2. Prostą bryłę budynku, w kształcie prostokąta, przykrywa dwuspadowy dach. Taka konstrukcja gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna. To w niej znajdziemy: otwartą kuchnię, jadalnię i salon w wyjściem na taras. Naprzeciwko wejścia ulokowano łazienkę z kabiną prysznicową. Po prawej stronie od wejścia natomiast zaprojektowano część nocną, która przewiduje dwie duże sypialnie z garderobami. Całość projektu uzupełnia pomieszczenie gospodarcze, znajdujące się obok wejścia. Jasna elewacja budynku została ozdobiona drewnianymi detalami. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu parterowego jest projekt DOM ROZŁOŻYSTY C CE (DOM JA1-29). To duży dom, zaprojektowany w tradycyjnym stylu. Podobnie, jak poprzednia propozycja, jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale. Dom posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. Układ funkcjonalny wnętrza jest również podobny do poprzedniego projektu. Po lewej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, składającą się z: kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu. W centralnej części domu znajduje się toaleta, dedykowana gościom. W części nocnej przewidziano aż pięć sypialni. Jedna z nich ma własną garderobę i łazienkę. Dodatkowa łazienka w części nocnej wyposażona została w wannę i w prysznic. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).