Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Domy z poddaszem użytkowym


Domy z poddaszem użytkowym to bardzo atrakcyjna kategoria budynków, dedykowana miłośnikom prostych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych wnętrz. Domy te cechuje wyraźny i czytelny podział na poszczególne strefy. Zazwyczaj na poziomie parteru usytuowana jest część dzienna, a na poddaszu użytkowym część nocna, przeznaczona dla domowników. Kolejną istotną zaletą domów z poddaszem użytkowym jest niski koszt realizacji projektu. Warto pamiętać także o tym, że dom z poddaszem użytkowym zajmuje mniej miejsca na działce niż dom parterowy. Jeśli więc dysponujesz wąską działką, dom z poddaszem użytkowym dedykowany jest Tobie! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ARP PADME 6 CE (DOM AP2-60). To duży i luksusowy dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla inwestorów, szukających budynku oferującego bardzo dużo przestrzeni i wyróżniającego się na tle bardziej klasycznej architektury. Poza nowoczesnymi detalami budynek wyróżnia się niezwykle przemyślanym układem wnętrza i poza salonem oferuje aż sześć dodatkowych pokoi. Na parterze mieści się część dzienna, która składa się z: dużego salonu podzielonego na dwie strefy – wypoczynkową i jadalnianą. Przestronna i otwarta kuchnia ze spiżarnią uzupełnia część dzienną domu. Warto dodać, że naprzeciw wejścia ulokowano niedużą toaletę, dedykowaną gościom. Na tej samej kondygnacji przewidziano także: trzy dodatkowe pokoje oraz dwie łazienki. Jedna posiada kabinę prysznicową, a druga mieści w sobie wannę i prysznic. Całość parteru uzupełniają: ogólnodostępna garderoba, kotłownia oraz wygodny, dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu zaś zaprojektowano: trzy sypialnie, łazienkę i pralnię, a także strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje bądź pomieszczenie rekreacyjne. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o kamienną i drewnianą okładzinę. Liczne przeszklenia podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu z poddaszem użytkowym jest projekt ARP PADME CE (DOM AP2-07). To luksusowa oferta, skierowana do zwolenników nowoczesnego designu. Jest to projekt domu parterowego, w którym dodatkowo przewidziano możliwość adaptacji poddasza. W bryłę budynku wkomponowano duży garaż z miejscem na dwa samochody. Obok garażu zaprojektowano kotłownię. Dom prezentuje się atrakcyjnie zarówno z zewnątrz, jak i od środka, gdzie przewiduje doskonale zorganizowaną przestrzeń dla cztero-, a po adaptacji poddasza – i sześcioosobowej rodziny. Sercem tego pięknego domu jest przestronny salon z klimatycznym kominkiem, który połączono z obszernym tarasem. Wysokie okna tarasowe maksymalnie doświetlają powierzchnię naturalnym światłem. Otwarta kuchnia ze spiżarnią uzupełniają część dzienną. Po prawej stronie od wejścia mieści się część nocna, która składa się z: trzech sypialni, ogólnodostępnej garderoby i dwóch łazienek. Co ciekawe, największa z sypialni posiada własną garderobę i osobną łazienkę. W holu przewidziane są schody, prowadzące na strych. Tę przestronną powierzchnię na poddaszu przeznaczyć można zarówno na część gospodarczą, jak i dodatkowe pokoje. Jasna elewacja budynku została ozdobiona drewnianymi detalami i okładziną klinkierową. Całość prezentuje się bardzo przytulnie i elegancko. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).