Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów tanich w budowie


Projekty domów tanich w budowie są ekonomiczne na każdym etapie budowy i późniejszej eksploatacji. Niedrogie rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe sprzyjają oszczędzaniu. Co ważne, projekty domów tanich w budowie nie oszczędzają na jakości, funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania. Jeśli więc szukasz gotowego projektu domu taniego w budowie, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją budynków mieszkalnych, znajdujących się w tej kategorii.

Projekt ARC Dom Dla Ciebie 7 B bez garażu CE (DOM OG3-25) to dom posiadający poddasze użytkowe, przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Klasyczna biel na elewacji została uzupełniona wykładziną klinkierową, która pięknie prezentuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Budynek w kształcie prostokąta został przykryty dwuspadowym dachem. Na parterze zaprojektowano część dzienną, która mieści w sobie: jednoprzestrzenny pokój dzienny, łączący: otwartą kuchnię, jadalnię i salon. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także: niedużą łazienkę z kabiną prysznicową, pralnię oraz dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości lub wygodnym miejscem do pracy. Na piętrze natomiast mieści się strefa nocna, która przewiduje: trzy sypialnie, dużą łazienkę z narożną wanną i kabiną prysznicową oraz ogólnodostępną garderobę. Warto dodać, że dwie sypialnie mają własne garderoby. 

Z kolei projekt HG-A6 CE (DOM AL1-21) dedykowany jest miłośnikom tradycyjnych rozwiązań architektonicznych. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Program funkcjonalny wnętrza wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze zaprojektowano część dzienną, która mieści w sobie: kuchnię, jadalnię i salon. Kondygnację tę uzupełniają: niewielka toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu z kolei mieści się część nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie i wygodną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Zadaszoną strefę wejściową, dekoruje kolumna wyłożona okładziną kamienną. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).