Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów na wąską działkę


Wąskie działki stają się coraz bardziej popularne, ze względu na korzystne lokalizacje. Z myślą o wąskich działkach powstała kategoria domów na wąską działkę. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt SPB ECO 29 (segment) CE (DOM SB1-30) to nowoczesny dom, o prostej bryle w kształcie prostokąta. Swym designem nawiązuje do architektury tzw. nowoczesnej stodoły. Pokryty dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty budowy. Co ciekawe, jednostanowiskowy garaż w bryle budynku wpisuje się w koncepcję energooszczędnego budownictwa. Otwarta przestrzeń na parterze domu, daje szerokie możliwości aranżacyjne. Liczne przeszklenia w strefie dziennej, ulokowanej na parterze, doświetlają pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem salonu. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. Warto dodać, że największa z sypialni ma osobną garderobę. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o okładzinę klinkierową. Francuskie balkony natomiast podkreślają innowacyjny charakter projektu. 

Z kolei projekt KR PANORAMA 2 CE (DOM KR5-27) to nowoczesny dom jednorodzinny, przykryty dwuspadowym dachem, z wykuszem od strony ogrodu, ponad którym zaprojektowano taras. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze znajduje się strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia z wyspą i ze spiżarnią, jadalnia, salon i toaleta. Warto dodać, że na tej samej kondygnacji przewidziano dodatkowy pokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast znajduje się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie oraz łazienkę z narożną wanną i kabiną prysznicową. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

 
x

 
  •  
  •  
  •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
    Cena
    Typ zabudowy
    Pow. użytkowa
    Pow. zabudowy
    Kubatura
    Kąt nachylenia dachu
    Wysokość budynku
    Min. szerokość działki
    Min. długośc działki
    Strop
    Ściany
    Garaż
    Sprzedaż projektów w DOM.pl
    realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

    Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
    zarejestruj się

    Gwarantujemy naszym DOMownikom:

    Chcesz się z nami skontaktować?
    Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

     

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).