Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowoczesne projekty domów piętrowych


Nowoczesne projekty domów piętrowych stanowią bogatą kolekcję budynków o rozległej przestrzeni i komfortowym układzie funkcjonalnym. Nasz katalog projektów domów piętrowych z pewnością pozwoli Państwu dobrać budynek mieszkalny do własnych, indywidualnych potrzeb. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PPE Charyzmatyczny D17 CE (DOM EG1-77) to bardzo elegancki i funkcjonalny dom piętowy, dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Płaski dach, jasna elewacja, prosta bryła budynku i liczne przeszklenia podkreślają innowacyjny charakter projektu. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną, która mieści w sobie: kuchnię, salon i jadalnię. Bezpośrednio z wiatrołapu można przejść do garderoby i dalej do pomieszczenia technicznego i dwustanowiskowego garażu. Na parterze zlokalizowano również gabinet, mogący pełnić funkcję pokoju sypialnianego dla gości oraz łazienkę z prysznicem. Na piętrze znajdują się: dwa pokoje przeznaczone dla dzieci i przynależna im łazienka oraz sypialnia gospodarzy również z oddzielną łazienką i garderobą. Projekt przewiduje także: dwa tarasy - jeden z wyjściem z sypialni gospodarzy i drugi z wyjściem z korytarza i pokoju dziecka. Nie zapomniano również o pralni/suszarni z wejściem od korytarza. 

Z kolei projekt ALX Boss B CE (DOM KH3-40) to nowoczesny, efektowny i komfortowy dom przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Dom ten posiada podwójny garaż. Obszerny przedsionek prowadzi do strefy dziennej, która składa się z funkcjonalnej kuchni, wygodnej jadalni i ekskluzywnej części wypoczynkowej. Doświetlona dużym narożnym oknem jadalnia, znajduje się tuż przy kuchni, która dzięki temu może posiadać bardzo modną i praktyczną wyspę kuchenną. Jadalnia i kuchnia otwarte są na cześć wypoczynkową, a wszystkie razem otacza piękny trójstronny kominek. Na zorientowany od strony ogrodowej obszerny taras, wychodzi się przez duże przeszklenie, balkonowego narożnego okna. Na parterze znajduje się jeszcze jeden pokój, mogący pełnić rolę sypialni, gabinetu lub pokoju gościnnego. Na piętro prowadzą wygodne schody, doświetlone reprezentacyjnym oknem. To właśnie tam znajduje się strefa dzienna, która przewiduje: cztery sypialnie o zróżnicowanym metrażu, dwie garderoby i komfortową łazienkę. Jasna elewacja budynku została wykończona drewnianymi detalami. Bryła domu pokryta została czterospadowym dachem. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).