Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty małych domów do 120 m2


Projekty małych domów do 120 m2 dedykowane są tym, którzy szukają niewielkiego i taniego w realizacji domu, o metrażu zawartym w przedziale 60-110 m2. Te nieduże obiekty mieszkalne są proste i niedrogie w budowie, co w żaden sposób nie odbija się na ich funkcjonalności. Domy te spełnią oczekiwania czteroosobowej rodziny. Jeśli więc szukasz projektu małego domu do 120 m2, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Projekt ARC Dom Dla Ciebie 6 bez garażu CE (DOM OG2-32) to nowoczesny dom parterowy, z użytkowym poddaszem, który pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. Powierzchnia domu wynosi 110 m2. Program użytkowy domu został podzielony na dwie części: dzienną i nocną. Na parterze mieści się część dzienna. To w niej znajdziemy: otwartą kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, salon, łazienkę i dodatkowy pokój. Całość uzupełnia kotłownia, która pełni funkcję pralni. Na poddaszu z kolei mieści się strefa nocna, która przewiduje: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i ogólnodostępną garderobę. Prosta bryła budynku została pokryta dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami i klinkierową okładziną, którą została pokryta strefa wejściowa. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu o metrażu nieprzekraczającym 120 m2 jest projekt Mój Dom w Dolinie 1 CE (DOM BM9-72). To dom parterowy, przykryty dwuspadowym dachem, z jednostanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku współgra z popielatą stolarką okienno-drzwiową oraz dachówką w tym sam kolorze. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenna strefa dzienna, którą łączy ze sobą: otwartą kuchnię z wyspą oraz salon z klimatycznym, narożnym kominkiem. Co ważne, w wiatrołapie znalazło się miejsce na pojemne szafy na odzież wierzchnią. Naprzeciw wiatrołapu ulokowano łazienkę z wanną. Po lewej stronie od wejścia zaś znajduje się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. Przewiduje ona dwie, wygodne sypialnie. Całość projektu uzupełnia kotłownia.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).