Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem


Projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem to bardzo modne i często wybierane budynki, których nieskomplikowana konstrukcja gwarantuje szybką realizację projektu. Domy te zazwyczaj zbudowane są na rzucie prostokąta bądź kwadratu. W naszej rozbudowanej kolekcji domów parterowych z dwuspadowym dachem, pojawiło się kilka, ciekawych projektów. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą!

Projekt ARP TEBE 3 CE (DOM AP2-57) to niewielki dom parterowy, który pomieści trzy- lub czteroosobową rodzinę. Funkcjonalna bryła budynku i jego nieskomplikowana konstrukcja to niewątpliwie atuty projektu, które wpływają na niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji domu. Wnętrze zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna mieści w sobie: przestronny, dobrze doświetlony salon, połączony z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znajduje się spora kotłownia, do której dostaniemy się z wiatrołapu. Strefa nocna to: trzy ustawne pokoje oraz duża, jasna łazienka, w której przewidziano miejsce na wannę, prysznic oraz pralkę. Dom posiada niewielki stryszek, na który prowadzą składane schody w korytarzu. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale, które ocieplają wizerunek projektu i doskonale komponują się z brązową dachówką, którą pokryto dwuspadowy dach. Warto dodać, że projekt posiada wiatę garażową, która przylega do bocznej ściany budynku. Co ciekawe, dom ten jest energooszczędny, bowiem wykorzystuje panele fotowoltaiczne. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu parterowego z dwuspadowym dachem jest projekt PJK Ka73 CE (DOM GW1-80). Wspomniany dwuspadowy dach oraz geometryczna, murowana konstrukcja kwalifikuje ten projekt jako niedrogi w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego. Drewniana okładzina pięknie uzupełnia jasną elewację budynku. Dom ten podzielono na dwie części: dzienną i nocną. W strefie dziennej dom ten wydziela: przestronną kuchnię z dużym oknem, zapewniającym maksymalne wykorzystanie światła dziennego. Ponadto przestronny salon, połączony z jadalnią, pozwala na ergonomiczne wykorzystanie każdego metra domu. Dużą zaletą salonu jest bezpośrednie wyjście na taras, o ażurowym zadaszeniu. Część nocna mieści się po prawej stronie od wejścia. To w niej znajdziemy: sypialnię dla rodziców oraz dwa pokoje dla dzieci lub gości z możliwością przekształcenia jednego z nich na gabinet. Dodatkowo łazienka dla mieszkańców w gotowym projekcie domu parterowego, pozwala na zachowanie prywatności podczas przyjmowania gości. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).