Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym


Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym to jedne z najczęściej wybieranych projektów wśród naszych Klientów. Nasza kolekcja gotowych domów parterowych z poddaszem użytkowym jest różnorodna, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt AC Malkolm G2 CE (DOM AF10-41). Dom ten posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego bryła jest wysunięta nieco do przodu. Charakterystyczne belkowanie, okalające dom oraz ciemna okładzina z drewna na elewacji podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. Budynek wykorzystuje panele fotowoltaiczne, co sprawia, że jest energooszczędny. Wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Na parterze mieści się: otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i salon z kominkiem oraz bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras, a także niewielka toaleta, dedykowana gościom. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także dodatkowy pokój, który może być idealnym miejscem do pracy bądź pokojem sypialnianym dla gości. Całość parteru uzupełnia strefa gospodarcza, która składa się z: garażu i pomieszczenia technicznego. Na poddaszu zaś ulokowano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, dwie łazienki, pralnię oraz dwie garderoby. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym jest projekt AC Daga II CE (DOM AF10-12). Prosta bryła budynku w kształcie kwadratu, pokryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dom ten spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Na parterze mieści się strefa dzienna, która składa się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem. Niewielka łazienka z prysznicem została ulokowana naprzeciwko kuchni. Po prawej stronie od wejścia zaś zaprojektowano gabinet. Dom ten nie posiada garażu. Na poddaszu natomiast mieści się wygodna strefa nocna. W jej skład wchodzą: trzy, duże sypialnie oraz przestronna łazienka z narożną wanną i z prysznicem. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).