Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty domów z czterospadowym dachem...


Projekty domów z czterospadowym dachem to bardzo reprezentacyjne budynki, które cieszą się popularnością wśród klientów. Czterospadowy dach stanowi bowiem ozdobę domu. Wnętrza budynku z czterospadowym dachem dedykowane są dużym rodzinom, które cenią sobie przestrzeń i nowoczesność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów domów z czterospadowym dachem. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji domów z czterospadowym dachem pojawił się projekt ARP TRYTON 5 CE (DOM AP2-56). To dom parterowy, oparty na rzucie kwadratu. Cechuje się dużą funkcjonalnością i przemyślanym rozkładem poszczególnych pomieszczeń. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna. W jej skład wchodzą: otwarta kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią i z klimatycznym kominkiem oraz niewielka toaleta. Po prawej stronie od wejścia zaś ulokowano część prywatną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem oraz pralnię. Całość uzupełnia kotłownia. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z ciemną stolarką okienno-drzwiową oraz z drewnianymi detalami. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu z czterospadowym dachem jest projekt ARP TRYTON B CE (DOM AP2-11). To projekt nowoczesnego domu, posiadającego strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji: duży salon, połączony z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znalazła się praktyczna spiżarnia. Co ciekawe, w centralnej części domu ulokowano kominek, który ułatwi ogrzewanie budynku w zimie. Projekt uzupełniają: trzy ustawne pokoje, łazienka, pralnia oraz duże pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz. Dom ma prostą bryłę, opartą na kwadracie i nieskomplikowany dach, przez co jest tani w budowie i późniejszej eksploatacji.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).