Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Nowoczesne domy jednorodzinne...


Nowoczesne domy jednorodzinne, znajdujące się w naszej kolekcji, to doskonałe projekty, dedykowane tym, którzy cenią sobie współczesny design i innowacyjne rozwiązania. Wśród naszych propozycji dominują proste i energooszczędne domy, które charakteryzują się licznymi przeszkleniami i modnymi detalami. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt TP Dana 3 CE (DOM TP2-75) to jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy, z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Projekt charakteryzują: prosta bryła i dwuspadowy dach. Konstrukcja ta gwarantuje niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Biały tynk na elewacji urozmaicają: drewniana szalówka i szary kamień, który pięknie współgra ze stolarką okienno-drzwiową, w tym samym odcieniu. Innowacyjny charakter budynku podkreślają szklane balustrady i grafitowa, płaska dachówka. Wyraźnie podzielona przestrzeń mieszkalna na strefę dzienną, nocną i gospodarczą, ułatwia komunikację między gospodarzami. W części dziennej mieści się salon, połączony z jadalnią oraz kuchnią. Dodatkowy pokój uzupełnia tę część. W części nocnej natomiast, znajdującej się na poddaszu, ulokowano: trzy sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Warto dodać, że największa sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę. 

Wśród nowoczesnych domów jednorodzinnych znalazł się także projekt TP Anaka CE (DOM TP2-73). To podobnie, jak poprzednia propozycja, dom parterowy, z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o beżową płytkę elewacyjną, imitującą cegłę, co nadaje projektowi surowego i innowacyjnego charakteru. Na parterze mieści się strefa dzienna, w skład której wchodzą: salon połączony z jadalnią i bezpośrednim wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarnią i łazienka. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości lub idealnym miejscem do pracy. Na poddaszu z kolei mieści się strefa nocna. Znajdziemy tam: trzy sypialnie, łazienkę i pralnię. Dwustanowiskowy garaż i kotłownia mieszczą się w strefie gospodarczej. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).