Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 

Projekty domów tanich w budowie...


Projekty domów tanich w budowie wyróżnia prosta bryła, oparta najczęściej na rzucie prostokąta. Innym charakterystycznym elementem tych projektów jest dwuspadowy dach, który nie wymaga kosztownych obróbek. W naszej kolekcji domów tanich w budowie znalazło się kilka interesujących projektów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt MT Elka 2 paliwo stałe CE (DOM MS2-56) to niewielki, jednorodzinny dom parterowy, dedykowany trzy- lub czteroosobowej rodzinie. Optymalny układ pomieszczeń wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, znajdującej się po lewej stronie od wejścia, ulokowano: otwartą kuchnię, jadalnię oraz salon z klimatycznym kominkiem. Po prawej stronie od wejścia natomiast mieści się część prywatna, w której znajdą Państwo: dwie sypialnie oraz przestronną łazienkę z wanną. Całość uzupełnia kotłownia na paliwo stałe. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o kamienne i drewniane detale. Dom przykryto czterospadowym dachem, który pięknie podkreśla prostą bryłę budynku. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu, znajdującym się w kolekcji domów tanich w budowie, jest Dom przy Bukowej 14 CE (DOM EB6-24). To energooszczędny i szybki w budowie dom, wykonany w technologii tradycyjnej i murowanej. Białą elewację budynku podkreślają drewniane detale i dwuspadowy dach, pokryty ciemną dachówką. Układ funkcjonalny wnętrza przewiduje otwartą i słoneczną część dzienną, w skład której wchodzą: salon i kuchnia. Idealnie doświetlona z trzech stron przestrzeń tej strefy posiada przesuwne drzwi tarasowe, prowadzące do pięknego ogrodu. Część prywatna mieści w sobie: trzy sypialnie oraz łazienkę. Projekt uzupełniają: pralnia, połączona z kotłownią, toaleta i strych. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).