Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym...


Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym mają grono swoich zwolenników. Charakteryzują się zwartą bryłą budynku i przejrzystym podziałem na poszczególne strefy. Sprawdź naszą ofertę gotowych projektów domów parterowych z poddaszem użytkowym i zainspiruj się!

Projekt DA 203 A1 CE (DOM DS5-81) to zamknięta bryła, o regularnym kształcie, która została stworzona z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu z jadalnią oraz kuchnią i funkcjonalną spiżarnią. Z holu możemy przejść do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni dla gości. Część techniczna mieści w sobie jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z wyjściem do ogrodu. Na poddaszu z kolei zaprojektowano strefę prywatną, w skład której wchodzą: cztery sypialnie, łazienka, garderoba oraz pralnia. Jasna elewacja budynku uzupełniona została o kamienne detale oraz drewnianą stolarkę okienno-drzwiową. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym jest projekt AC Astrid II G2 CE (DOM AF8-39). Dom ten posiada dwustanowiskowy garaż. Projekt podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, znajdującej się na parterze, ulokowano: kuchnię ze spiżarnią, salon z jadalnią oraz przytulnym kominkiem i wyjściem na taras, a także niewielką łazienkę dedykowaną gościom. Parter uzupełniają dwa dodatkowe pokoje oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze z kolei mieści się strefa prywatna. Tutaj znajdziemy: dwie sypialnie, przestronną łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz strych. Czterospadowy dach pokryty ciemną dachówką, pięknie komponuje się z jasną elewacją, którą ozdabiają betonowe i drewniane detale. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).