Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Domy z dwuspadowym dachem...


Domy z dwuspadowym dachem to najczęściej wybierane projekty domów wśród naszych klientów. Ich nieskomplikowana forma i tradycyjny wygląd sprawiają, że są one bardzo popularne. W naszej rozbudowanej kolekcji domów jednorodzinnych, pojawiło się kilka atrakcyjnych projektów domów z dwuspadowym dachem. Sprawdź i przekonaj się sam!

Na szczególną uwagę zasługuje projekt ED E-256 CE (DOM ED2-63). To nasza nowość 2020 roku! Dom ten posiada poddasze użytkowe, które można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Pełny program funkcjonalny domu przewidziany jest dla dużej rodziny. Co ciekawe, trakt domu jest wąski, co pozwala na budowę tego projektu na mniejszych działkach. Dom charakteryzuje się zwartą bryłą i prostą konstrukcją. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż. Na parterze mieści się strefa wspólna, która zajmuje jedną przestrzeń. To w niej mieści się kuchnia ze spiżarnią, połączona z jadalnią. Salon stanowi osobne pomieszczenie, które oddzielają schody na piętro. Na tej samej kondygnacji mieści się dodatkowe pomieszczenie, które może być pokojem gościnnym lub idealnym miejscem do pracy. Oprócz tego pokoju na parterze znaleźć można: łazienkę z kabiną prysznicową, pralnię, pomieszczenie gospodarcze oraz wspomniany wcześniej garaż. Jasna elewacja budynku, wzbogacona o kamienne i drewniane elementy, prezentuje się niezwykle efektownie i nowocześnie. 

Z kolei projekt ATK TK10 CE (DOM AK1-98) to dom jednorodzinny, z poddaszem użytkowym, idealny dla cztero- bądź pięcioosobowej rodziny. Z pewnością dedykowany jest miłośnikom tradycyjnych rozwiązań architektonicznych. Nieskomplikowana bryła budynku i stonowana kolorystyka elewacji, prezentuje się bardzo klasycznie. Na parterze mieści się salon z kominkiem, który połączony jest z jadalnią. Ciekawym rozwiązaniem, zastosowanym przez architektów jest atrakcyjne przeszklenie pomiędzy salonem a jadalnią. Dodatkowo jadalnia posiada bezpośrednie wyjście na ogród. Na poddaszu natomiast mieszczą się: trzy, wygodne sypialnie i łazienka. 

Ostatnią naszą propozycją wśród projektów domów z dachem dwuspadowym jest projekt ATK TK 10 G1 CE (DOM AK1-99). To, podobnie, jak poprzedni projekt, dom jednorodzinny dedykowany cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie. Na parterze mieści się zamknięta kuchnia, salon z przytulnym kominkiem, dodatkowo połączony z jadalnią oraz łazienka z kabiną prysznicową. Dodatkowe pomieszczenie na tej samej kondygnacji, z pewnością będzie idealnym miejscem, gdzie będzie można ulokować gości. Na piętrze z kolei mamy do dyspozycji cztery, duże sypialnie, pojemną garderobę oraz łazienkę z wanną. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane elementy. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).