Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Domy jednorodzinne. Atrakcyjne projekty o tradycyjnym i nowoczesnym designie...


Projekty domów jednorodzinnych to idealne rozwiązanie dla osób, szukających domu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie mamy do Państwa dyspozycji projekty, wyróżniające się tradycyjnym i nowoczesnym designem. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt SPB ECO 37 CE (DOM SB1-38) to jednorodzinny dom parterowy, który posiada jednostanowiskowy garaż. Projekt ten powstał z myślą o trzy- lub czteroosobowej rodzinie. SPB ECO 37 CE zachwyca swoją elegancją i szykiem. Prosta bryła oraz czytelny układ pomieszczeń to główne atuty projektu. Zadaszony taras w letnie dni gwarantuje relaks po ciężkim dniu w pracy. Duża ilość przeszkleń nadaje projektowi innowacyjnego charakteru. Część dzienna składa się z przestronnego salonu, połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią. Dalej mieści się część nocna, która zawiera sypialnię oraz dodatkowe pomieszczenie, będące idealnym pokojem dla gości. Dom ten przewiduje także dwie łazienki. Jedną mniejszą z kompaktowym prysznicem, a drugą nieco większą – z wanną. Całość uzupełniają: pomieszczenie gospodarcze oraz funkcjonalna spiżarnia. 

Kolejnym, ciekawym projektem, o nowoczesnym designie, jest projekt DL Terrier 4 z garażem CE (DOM RK1-31). To dom o klasycznym wyglądzie, w nowoczesnej odsłonie. Biała elewacja w połączeniu z kamiennymi detalami, wpływa na innowacyjny charakter projektu. Prostokątna bryła, pokryta dwuspadowym dachem gwarantuje na niskie koszty budowy. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną, ułatwia komunikację między domownikami. Po lewej stronie od wejścia mieści się otwarta część dzienna, w skład której wchodzą: salon, jadalnia oraz kuchnia. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. W salonie znajduje się także przytulny kominek. Strefa nocna natomiast składa się z trzech, wygodnych sypialni. Projekt uzupełniono o dużą łazienkę z wanną, kotłownię i jednostanowiskowy garaż. 

Ostatnią naszą propozycją godną uwagi jest projekt PPE Odpowiedni D66 CE (DOM EG1-67). To dom dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie, która szuka innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Projekt jest niezwykle funkcjonalny, a to za sprawą podziału na trzy strefy: dzienną, nocną oraz techniczną. Strefa dzienna obejmuje wygodny salon z jadalnią i z bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras. Warto dodać, że otwarta na salon kuchnia, posiada praktyczną wyspę oraz spiżarnię. Do części dziennej przynależy również łazienka, znajdująca się w korytarzu, prowadzącym do strefy nocnej. Garderoba to dodatkowe pomieszczenie, mieszczące się w strefie dziennej. Część nocna zawiera aż cztery sypialnie, do których przynależy przestronna łazienka, z wanną i z prysznicem. Architekci połączyli łazienkę z pralnią. Największa z sypialni posiada: dwie garderoby oraz wyjście na zewnątrz. Do strefy technicznej przynależy: dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie techniczne. Elewacja budynku to połączenie klasycznej bieli z kamienną okładziną. Całość została przykryta czterospadowym dachem. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).