Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Gotowe projekty domów z dachem dwuspadowym...


Dach dwuspadowym, zwany również dachem dwupołaciowym, tworzą dwie przeciwległe połacie, połączone w kalenicy. Cechą, którą wyróżnia ten dach od innych jest występowanie trójkątnych ścian bocznych, zwanych szczytami. W naszej rozbudowanej kolekcji domów mamy kilka ciekawych projektów, które posiadają dach dwuspadowy i wyróżniają się oryginalnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt KR Melon CE (DOM KR5-25) to prosty dom jednorodzinny, o nieskomplikowanej bryle, z jednostanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku została uzupełniona o popielate i żółte akcenty, które wyróżniają ten projekt spośród innych. W ścianach szczytowych, architekci zaprojektowali balkony, które są dostępne z wszystkich trzech sypialni, dostępnych na piętrze. Na parterze, oprócz wspomnianego wcześniej garażu, znajduje się: duży salon z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze oraz niewielka toaleta. Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie oraz przestronna łazienka z wanną. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym atrakcyjnym projektem domu z dachem dwuspadowym jest projekt KR Tetris z garażem CE (DOM KR5-52). Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest wysunięty nieco poza pozostałą część budynku garaż jednostanowiskowy. Atutem projektu są szklana lukarna oraz strefa wejściowa, obłożona okładziną z płytek. Elementy te wraz z jasno-popielatą elewacją budynku stanowią efektowną całość. Na parterze mieści się przestronna i ustawna część dzienna, w skład której wchodzą: salon, jadalnia i otwarta kuchnia. Na tej samej kondygnacji przewidziano także: toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz funkcjonalną spiżarnię. Na piętrze natomiast mieszczą się: trzy sypialnie i łazienka. Jedna z sypialni posiada wydzieloną garderobę oraz balkon. 

Z kolei projekt KR Avanti CE (DOM KR5-96) to dom dedykowany osobom, które kochają nowoczesne i niebanalne rozwiązania architektoniczne. Projekt ten posiada dach dwuspadowy oraz poddasze użytkowe. Nieskomplikowana bryła budynku połączona została z bryłą jednostanowiskowego garażu. Całość podkreślono innowacyjnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak: drewno oraz kamień. Dom ten wyróżniają duże przeszklenia. Doskonała komunikacja między pomieszczeniami wewnątrz, sprawia, że gospodarze czują się w nim niezwykle komfortowo. Strefę dzienną tworzy otwarta przestrzeń, w której mieści się jadalnia i salon. Kuchnia to zamknięte pomieszczenie, wyposażone w osobną spiżarnię, która pomieści wszystkie artykuły spożywcze. Dodatkowy pokój na parterze może być idealnym miejscem do pracy bądź pomieszczeniem gościnnym. Na tej samej kondygnacji znajduje się także toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mieści się część nocna/prywatna, w skład której wchodzą: trzy sypialnie, łazienka i garderoba. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).