Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 
 

Projekty garaży i wiat garażowych. Sprawdź nowości w naszej ofercie!


W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości gotowych projektów garaży i wiat garażowych, które z pewnością zachwycą Państwa i sprawią, że nikt obok nich nie przejdzie obojętnie. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt DZW Garaż G1 CE (DOM DW2-29). To projekt uniwersalnego, powiększonego garażu jednostanowiskowego, który posiada prostą formę. Przykryty dachem dwuspadowym prezentuje się niezwykle tradycyjnie. Wykończenie ścian drewnem oraz blaszany dach można zmienić, stosując materiały, które będą pasować do wyglądu domu. Wielkość budynku oraz szersza brama garażowa pozwalają swobodnie zaparkować samochód oraz motocykl. Dodatkowo w garażu istnieje możliwość parkowania rowerów oraz narzędzi ogrodowych. Dużym atutem projektu jest możliwość wykorzystania niewielkiego poddasza. Nieskomplikowana konstrukcja budynku gwarantuje niskie koszty budowy. 

Innym atrakcyjnym projektem jest projekt wiaty garażowej – DZW Wiata W1 CE (DOM DW2-30). To uniwersalny i nowoczesny projekt wiaty garażowej z pomieszczeniem gospodarczym. Ten oryginalny projekt składa się z dwóch elementów: przedłużonego zadaszenia pod którym zmieści się samochód oraz motocykl, a także nieogrzewanego pomieszczenie gospodarczego, który będzie idealnym schowkiem na rowery bądź akcesoria ogrodowe. Konstrukcja wiaty nie jest skomplikowana. Jedna strona wiaty posiada ścianę, która stanowi osłonę przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Wykończenie projektu drewnem można zmienić, dopasowując je do wyglądu otoczenia. 

 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).