Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 

Nowoczesne domy. Nowości projektowe, które warto sprawdzić!


Marzysz o innowacyjnym domu, który będzie zarazem komfortowy i funkcjonalny? W naszej bogatej ofercie nowoczesnych projektów domów znalazło się kilka nowości. Sprawdź je i zainspiruj się!

Projekt ARN Mochito 2 CE (DOM RS2-25) dedykowany jest trzy- bądź pięcioosobowej rodzinie. Innowacyjny i funkcjonalny. Głównym atutem tego projektu jest użycie naturalnych materiałów na elewacji. Dzięki temu dom ten wyróżnia się spośród innych. Innym atutem jest to, że jest niezwykle nowoczesny, a przy tym ciepły i przytulny. Na szczególną uwagę zasługuje rozmieszczenie poszczególnych pokoi. Dom podzielono na trzy strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej mieści się salon z jadalnią, duża kuchnia oraz dodatkowy pokój. W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie, łazienka i garderoba, która oddzielona jest od reszty domu drzwiami. Z kolei w części gospodarczej umieszczono dwustanowiskowy garaż, kotłownię oraz dodatkowe pomieszczenie, które może być schowkiem lub tzw. pokojem technicznym bądź spiżarnią. Warto zaznaczyć, że wejście do domu ma długie zadaszenie, obejmujące wjazd do garażu. Dom ten posiada energooszczędne rozwiązania, dzięki czemu koszty jego budowy i późniejszej eksploatacji są niskie. 

Innym, ciekawym projektem domu, który zasługuje na uwagę jest projekt NA FX-39 CE (DOM NA1-62). To duży i nowoczesny dom jednorodzinny, o prostej bryle i oryginalnej elewacji, która podkreśla innowacyjny styl projektu. Zastosowanie układu centralnego w rozkładzie poszczególnych pomieszczeń, usprawnia komunikację pomiędzy pokojami. Ich promieniste rozmieszczenie wpływa pozytywnie na komfort użytkowania. Dodatkowym atutem projektu jest całkowite oddzielenie strefy dziennej od nocnej, bowiem mieszkańcy mogą zachować pełną prywatność. Dwustanowiskowy garaż to ogromne udogodnienie dla gospodarzy. Strefa dzienna mieści w sobie przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, niewielką toaletę oraz dodatkowy pokój, który może być idealnym miejscem do pracy. Na piętrze z kolei mieści się strefa nocna, składająca się z trzech sypialni. Każda z nich ma indywidualną garderobę. Oprócz tego na piętrze mieści się duża łazienka oraz pralnia. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).