Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów jednorodzinnych. Nowości!


W bogatej kolekcji naszych projektów znalazło się kilka nowości gotowych projektów domów jednorodzinnych. Domy te charakteryzują się prostą konstrukcją i bryłą budynku oraz dwuspadowym dachem, który pozwala na łatwe wykorzystanie poddasza w celach użytkowych. Sprawdź nasze nowości i zainspiruj się!

Pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt PWD BW-56 CE (DOM PW2-99). To dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym, dobudowanym do ściany bocznej budynku. Wielkość mieszkania odpowiada potrzebom rodziny cztero- bądź pięcioosobowej. Na parterze mieści się strefa dzienna, która składa się z otwartej kuchni, salonu i jadalni oraz niewielkiej łazienki i gabinetu. Dodatkowo na parterze mieści się pomieszczenie techniczne, a z tyłu garażu znajduje się niewielki składzik. Taras ogrodowy w części tylnej budynku częściowo przykryty jest płaską płytą żelbetową. Na piętrze natomiast przewidziano cztery sypialnie. Dwie z nich mają bezpośrednie wyjście na balkon. W części sypialnianej znajduje się także duża łazienka z wanną. 

 

Innym atrakcyjnym projektem domu jednorodzinnego jest projekt PWD BW-32 wariant 4 CE (DOM PW2-80). Propozycja tego projektu zdecydowanie różni się od poprzedniego. To dom parterowy z poddaszem mieszkalnym oraz pełnym podpiwniczeniem. Na parterze budynku zaprojektowano strefę dzienną, która składa się z pokoju dziennego, gabinetu, kuchni z jadalnią oraz małej garderoby. Na parterze mieści się strefa nocna, składająca się z trzech sypialni. Jedna z nich ma bezpośrednie przejście do dużej łazienki z wanną. Warto dodać, że w podpiwniczeniu przewidziano jednostanowiskowy garaż, kotłownię, skład opału oraz pomieszczenie gospodarcze. Biała elewacja z elementami kamiennymi prezentuje się niezwykle elegancko, a w połączeniu z ciemną dachówką wygląda wyjątkowo.  

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).