Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Nowoczesne projekty domów z poddaszem do adaptacji. Sprawdź nasze nowości!


Gotowe projekty nowoczesnych domów z poddaszem do adaptacji dedykowane są osobom, które lubią mieć zapewnioną sferę prywatną i nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Możliwości wykorzystania poddasza są ogromne. W naszej ofercie znaleźć można kilka nowości! Sprawdź i przekonaj się sam!

Seria gotowych projektów Medulin to domy, posiadające szereg nowatorskich rozwiązań architektonicznych. Każdy z tych projektów dysponuje poddaszem, które można zaadaptować. Główną zaletą każdego z tych projektów jest to, że można je realizować nawet na wąskich działkach. 

Projekt SD Medulin B CE (DOM SD2-35) to nowoczesny i bardzo funkcjonalny dom, którego koszty budowy są niskie. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną jest dużym udogodnieniem dla domowników, gdyż mogą oni poczuć się w pełni komfortowo. Część dzienna zawiera salon, jadalnię oraz kuchnię. W tej strefie znajduje się także przytulny kominek oraz duże okna, które pozwalają oświetlić wnętrze naturalnym światłem. Układ kuchni jest bardzo funkcjonalny. Przyszli mieszkańcy mogą dowolnie ją zaaranżować. W strefie nocnej natomiast, zwanej prywatną, mieszczą się dwa pokoje, które mają osobne wyjścia na taras. Główna sypialnia posiada osobną garderobę. W części nocnej zaprojektowano także ogólnodostępną łazienkę oraz pralnię. Poddasze z kolei przewiduje dwa pokoje i dodatkową łazienkę. Projekt SD Medulin B posiada jednostanowiskowy garaż. 

Na liście naszych nowości z serii projektów SD Medulin mamy dla Państwa projekt SD Medulin A CE (DOM SD2-34), który przewiduje dwustanowiskowy garaż oraz projekt SD Medulin C CE (DOM SD2-36), nie posiadający garażu.

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).