Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Nowoczesne projekty domów parterowych. Odkryj nasze nowości!


Nasza oferta posiada szereg nowości gotowych projektów domów parterowych, które charakteryzuje innowacyjność i nowoczesne podejście do architektury. Projekty te dedykowane są inwestorom, którzy nie boją się wyróżniać i są otwarci na wszelkie nowatorskie rozwiązania. Sprawdź i przekonaj się sam!

Projekt HP Naomi B CE (DOM HP2-08) to gotowy projekt domu nowoczesnego, posiadającego dwustanowiskowy garaż. Prostokątna bryła i biało-popielata elewacja oddają innowacyjny charakter projektu. Budynek podzielony został na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna znajduje się po lewej stronie od wejścia i zawiera przestronną kuchnię ze spiżarnią oraz duży salon z jadalnią. Wychodząc z salonu, mamy do dyspozycji długi korytarz, z którego przechodzimy do części nocnej. Po środku tego korytarza mieści się ogólnodostępna łazienka. Strefa nocna przewiduje cztery sypialnie. Największa z nich ma osobną łazienkę oraz garderobę. 

Na liście naszych nowości pojawił się także projekt HP Naomi C CE (DOM HP2-09). Jest on bardzo zbliżony do poprzedniego, jednak różni się kolorem elewacji. Biała elewacja posiada nieliczne elementy szarości, dzięki czemu projekt ten nie przytłacza wizualnie, dając wrażenie lekkości. Rozmieszczenie poszczególnych pokoi jest identyczne, jak w poprzednim projekcie. Należy dodać, że wnętrze budynku jest otwarte, co powoduje, że mieszkańcy mogą czuć się w nim w pełni komfortowo. 

Z serii gotowych i nowoczesnych projektów domów parterowych mamy również do Państwa dyspozycji projekt z tej samej serii, co poprzednie, a mianowicie projekt HP Naomi D CE (DOM HP2-10). Jest on dedykowany osobom, które cenią sobie naturalne materiały, takie jak drewno. Projekt jest bardzo zbliżony do poprzednich, jednak szare detale na elewacji, zostały zastąpione drewnianymi. 

Prosta forma i spójna estetyka wszystkich projektów, znajdujących się na liście naszych nowości sprawiają, że są one atrakcyjne. Każdy projekt wzbogacony jest o nowoczesne akcenty. Warto zaznaczyć, iż wszystkie projekty spełniają normy energetyczne i posiadają kompletne instalacje energetyczne oraz wodno-kanalizacyjne. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).