Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty, które warto sprawdzić. Nasze nowości...


W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości gotowych projektów. To domy jednorodzinne, przeznaczone dla cztero- bądź pięcioosobowej rodziny. Są to domy parterowe, o prostych bryłach, jak i bryłach w kształcie litery "L". Sprawdź listę naszych nowości i zainspiruj się!

Projekt ARC Igor II z garażem PS CE (DOM OG2-91) to idealna propozycja dla czteroosobowej rodziny. Prosta bryła i dwuspadowy dach, bez zbędnych detali, sprawia, że projekt ten jest tani w budowie, a jego wygląd jest bardzo elegancki. Poszczególne pomieszczenia są rozłożone bardzo funkcjonalnie. Na parterze mieści się duży salon, z przepięknym i klimatycznym kominkiem oraz otwartą kuchnią, obok której znajduje się niezbędna spiżarnia. W wiatrołapie natomiast mieści się obszerna szafa na odzież wierzchnią. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż, za którym znajduje się kotłownia. Poddasze składa się z trzech sypialni. Największa z nich posiada osobną łazienkę i garderobę. Dodatkowo poddasze ma ogólnodostępną łazienkę, z niewielką pralnią.

Kolejna nasza propozycja to projekt HP Lucas A CE (DOM HP2-03). Bryła budynku przypomina literę "L". To dom parterowy, dedykowany cztero- bądź sześcioosobowej rodzinie. Piękne, drewniane elementy na elewacji, dodają projektowi tradycyjnego charakteru. Jego metraż jest nieduży. Został zaprojektowany według najnowszych modowych trendów. Budynek przewiduje dwustanosiwskowy garaż, znajdujący się po lewej stronie od wejścia. Największa z sypialni, przeznaczona dla rodziców, posiada własną łazienkę i garderobę. Dodatkowe trzy pokoje, łazienka, toaleta i pralnia sprawiają, że każdy z użytkowników poczuje się w tym domu bardzo komfortowo. Projekt przewiduje także piękny salon, z otwartą kuchnią i spiżarnią na artykuły spożywcze.

Na liście naszych nowości pojawił się także projekt HP Lucas B CE (DOM HP2-04). To dom parterowy, o tym samym kształcie bryły (w kształcie litery "L"), co poprzedni projekt. Podobny jest także układ pomieszczeń we wnętrzu. Różnica dotyczy wyglądu zewnętrznego budynku. Kamienne elementy na elewacji sprawiają, iż projekt ten jest pełen szyku i elegancji. Budynek posiada także dwustanowiskowy garaż, który jest bardzo funkcjonalny. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).