Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów o klasycznych bryłach


Domy o klasycznych bryłach skierowane są do osób, którym bliski jest ponadczasowy wygląd i zamiłowanie do tradycji. W naszej ofercie znajdziesz projekty domów o klasycznej formie architektonicznej. Forma ta wpisze się w każdy krajobraz, tworząc jednocześnie sielski i przytulny klimat.

Projekt ED E-244 A CE (DOM ED2-38) to nieduży dom z czterospadowym dachem. Warto zaznaczyć, iż mimo niewielkich rozmiarów projektu, w domu mieszczą się trzy sypialnie oraz dodatkowe i funkcjonalne pomieszczenia, takie jak: garderoba, pralnia oraz spiżarnia, znajdująca się obok oddzielonej od salonu kuchni. Projekt mieści w sobie także dwie łazienki. Jedna z nich wyposażona jest w prysznic, druga natomiast ma wannę. Gospodarze mają także możliwość zaaranżowania poddasza. Wystarczy, że w miejsce garderoby umieści się schody. Dodatkowe pomieszczenia na poddaszu mogą być miejscem relaksu i odpoczynku po pracy.

Inny projekt warty polecenia to DA 103-1A CE (DOM DS5-18). Dom ten jest większy od poprzedniego. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu, połączonego z jadalnią oraz osobną kuchnią. Obok kuchni mieści się spiżarnia, gdzie w łatwy sposób można przechować produkty spożywcze. Dwie łazienki i cztery osobne pokoje to dodatkowe pomieszczenia strefy dziennej. Dostęp do jednostanowiskowego garażu z holu jest niezwykłym atutem projektu. W garażu mieści się także kotłownia, z wyjściem na ogród. Atrakcyjnym elementem domu jest antresola. To dzięki niej przestrzeń w domu zyskuje niepowtarzalny klimat, a także dodatkowe miejsce do aranżacji. To właśnie tam zaadaptować można biblioteczkę bądź miejsce do pracy.

Z kolei projekt DA 103 B-T CE (DOM DS5-17) stworzony został z myślą o cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie. W holu mieści się duża szafa, gdzie będzie można przechowywać rzeczy. Dalej przechodzimy do salonu, który jest połączony z jadalnią. Obok mieści się kuchnia ze spiżarnią. Strefa dzienna mieści także dwie łazienki i cztery dodatkowe pokoje. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię z wyjściem na ogród. Przestronny strych można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Dużym atutem tego projektu jest także dodatkowy projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.

Klasyczną bryłę posiada także projekt ARP Tryton 4 CE (DOM AP2-41). Przeznaczony jest dla cztero- bądź pięcioosobowej rodziny. Niezwykle funkcjonalny układ wnętrza, pozwala poczuć się komfortowo. Umiejscowiony centralnie w salonie kominek, sprawia, że pomieszczenie to ma przytulny klimat. Otwarta i nowoczesna kuchnia mieści obok praktyczną spiżarnię. Dom zawiera także trzy dodatkowe pokoje, dużą łazienkę, osobną toaletę i pralnię, z której można przejść bezpośrednio do garażu. Zaprojektowane dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe są udogodnieniem dla gospodarza, gdyż sam będzie mógł zdecydować, które wybierze. Oprócz tego zaprojektowano także wentylację grawitacyjną oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją. Również do wyboru przez użytkownika. Ważnym aspektem jest także to, że dom ten został zaprojektowany z dbałością o środowisko naturalne. 

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).