Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów jednorodzinnych bez garażu: małe domy i rezydencje


Projekty domów jednorodzinnych bez garażu to oferta skierowana do osób, które z różnych względów rezygnują z wbudowanego w bryłę domu miejsca na samochód.

Projekty domów bez garażu wybierane są najczęściej z uwagi na ograniczenia, jakie stawia przed inwestorem Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub " w przypadku jego braku " decyzja o Warunkach Zabudowy. Z garażu rezygnuje się również z powodów ekonomicznych czy z uwagi na zbyt małą lub wąską działkę.

W naszej ofercie znaleźć można proste projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym bez garażu, które generują niskie koszty budowy, a także projekty domów z poddaszem bez garażu i projekty domów piętrowych bez garażu. Dla osób poszukujących dodatkowego miejsca gospodarczego w domu przewidziane są projekty domów z piwnicą bez garażu.

Dla osób planujących budowę garażu wolnostojącego obok budynku również dostępne są projekty garaży, o różnej powierzchni i funkcji. Oprócz standardowego miejsca postojowego na jeden lub dwa samochody, projekty garaży wolno stojących przewidują dodatkowe miejsce na warsztat, magazyn czy schowek.

Projekty domów jednorodzinnych bez garażu: małe domy i rezydencje (projekt domu AN SAMBOR REX CE - DOM AO6-21)

Projekty domów jednorodzinnych bez garażu: małe domy i rezydencje (projekt domu AN SAMBOR REX CE – DOM AO6-21)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).