Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Najlepsze projekty domów parterowych na wąską działkę


Wąska działka, choć trudna do zagospodarowania, nie skazuje inwestora na konieczność zlecenia indywidualnego projektu. W naszej bazie znajdują się projekty domów na wąską działkę, które dopasować można nie tylko do każdego terenu, ale także potrzeb kilkuosobowej rodziny.

Choć najczęściej wybierane projekty domów na wąską działkę to domy z poddaszem, to w naszej Pracownia znaleźć można również popularne projekty domów parterowych. Wyróżnia je zwykle nowoczesna, oszczędna elewacja i konstrukcja, która doskonale komponuje się z gęstą zabudową terenów z wąskimi działkami. Prosta bryła budynku ułatwia budowę i wpływa na oszczędności kosztów z nią związanych. Sprzyja również energooszczędności, niwelując ryzyko powstawania nieszczelności, przez które mogłoby uciekać ciepło z wnętrza domu.

Popularne projekty domów parterowych cieszą się zainteresowaniem z uwagi na brak schodów i rodzinnemu układowi wnętrza, zaplanowanego na jednej kondygnacji. Są więc idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi lub dla osób starszych, które mają dostęp do każdego pomieszczenia w domu.

Planując projekty domów parterowych na wąską działkę należy liczyć się jednak z tym, że ich powierzchnia zabudowy zawsze będzie większa niż projektów z poddaszem czy piętrowych o tym samym metrażu użytkowym. Wąska działka musi więc być wystarczająco długa, by móc usytuować na niej dom o wymaganej przez rodzinę powierzchni.

Najlepsze projekty domów parterowych na wąską działkę (projekt domu HM Humilis I CE - DOM MA1-10)

Najlepsze projekty domów parterowych na wąską działkę (projekt domu HM Humilis I CE – DOM MA1-10)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).