Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Komfort na działce: projekty domów z garażem po lewej stronie


Odpowiednie usytuowanie domu na działce ma duże znaczenie zarówno dla energooszczędności budynku, walorów widokowych, jak i komfortu mieszkającej rodziny. Osobom poszukujących domu z wjazdem od lewego boku nasza pracownia poleca projekty domów z garażem po lewej stronie.

Projekty domów z garażem po lewej stronie, dostępne w naszej pracowni, to zarówno projekty parterowe, jak i z użytkowym poddaszem, a także piętrowe. Garaż boczny może być jedno lub dwustanowiskowy, w zależności od potrzeb domowników i warunków działki. Projekty domów z garażem po lewej stronie niekiedy przewidują pokój nad garażem, który jest w bryle budynku. Pomieszczenie na samochód może również przylegać do boku budynku, stanowiąc jego niemalże odrębną część.

Projekty domów z garażem po lewej stronie stanowią stosunkowo szeroką ofertę wśród naszych projektów. Niemniej warto pamiętać, że wybierając projekty domów można zamówić ich lustrzane odbicie, co znacznie powiększa grupę projektów przeznaczonych na działki z wjazdem od lewej strony. Większość projektów domów dostępnych jest w lustrzanym odbiciu "od ręki". Niekiedy na profesjonalne opracowanie trzeba nieco poczekać lub zlecić je architektowi, dokonującemu adaptacji projektu do warunków działki. Zgoda na wykonanie lustrzanego odbicia, w przypadku projektów, których lustra nie ma obecnie w ofercie, wydawana jest bezpłatnie.

Komfort na działce: projekty domów z garażem po lewej stronie (projekt domu AN NADAR CE - DOM AO10-44)

Komfort na działce: projekty domów z garażem po lewej stronie (projekt domu AN NADAR CE – DOM AO10-44)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).