Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Najpiękniejsze projekty domów jednorodzinnych z dachem wielospadowym


Projekty domów z dachem wielospadowym, choć nie są najtańsze i najprostsze w budowie, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dachy wielospadowe nadają budynkom eksponują najprostsze nawet projekty domów, nadają im elegancji, podkreślają reprezentacyjny charakter, optycznie powiększają projekty małych domów. Choć pasują również do nowoczesnego budownictwa, częściej pokrywają projekty domów w dworkowym stylu.

Rodzaj dachu i kąt jego nachylenia możemy wybrać w wyszukiwarce projektów i w ten sposób wyselekcjonować z oferty najbardziej pasujące projekty domów. W naszej bazie znajdują się bowiem dachy spadziste czterospadowe kopertowe, mansardowe, naczółkowe a nawet oryginalne projekty domów z dachem kolebkowym.

Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny projekt domu, koniecznie zapoznajmy się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy, które mogą narzucać parametry przyszłego domu, m.in. kąt nachylenia dachu.

Najpiękniejsze projekty domów jednorodzinnych z dachem wielospadowym (projekt domu KBP BARTOSZYCE 2 CE - DOM BP8-40)

Najpiękniejsze projekty domów jednorodzinnych z dachem wielospadowym (projekt domu KBP BARTOSZYCE 2 CE – DOM BP8-40)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).