Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Małe i tanie w budowie projekty domów do 70m2: rekreacyjne i mieszkalne


Projekty domów do 70m2 to nie tylko domki letniskowe. Dostępne w naszej pracowni małe i tanie w budowie projekty domów poszukiwane są przez 2-3 osobowe rodziny, właścicieli niewielkich działek, a także przez seniorów, poszukujących idealnego domu na jesień życia.

Projekty domów do 70m2 są komfortowe i zapewniają funkcjonalny podział niewielkiej przestrzeni. Przejrzysty układ wnętrza umożliwia ciekawe aranżacje, a także zaplanowanie dodatkowego pomieszczenia gospodarczego, przeznaczonego np. na kotłownię.

Małe i tanie w budowie projekty domów charakteryzują się prostą bryłą, sprzyjającą łatwym i szybkim pracom budowlanym, pozbawionym dekoracyjnych elementów dachem równie prostym w budowie oraz ciekawą elewacją, która koryguje zbyt prostą konstrukcję i eksponuje budynek z otoczenia.

Projekty domów do 70m2 można wyselekcjonować z naszej bazy za pomocą wyszukiwarki projektów. Jej wielofunkcyjność pozwala na określenie nie tylko powierzchni użytkowej, ale także liczby i funkcji pomieszczeń, stylistyki budynku czy technologii, garażu czy podpiwniczenia.

Małe i tanie w budowie projekty domów do 70m2: rekreacyjne i mieszkalne (projekt domu AN KRASNAL CE - DOM AO10-85)

Małe i tanie w budowie projekty domów do 70m2: rekreacyjne i mieszkalne (projekt domu AN KRASNAL CE – DOM AO10-85)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).