Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów z dodatkowym wejściem: wygoda i funkcjonalność


Projekty domów z dodatkowym wejściem to zarówno domy dwulokalowe, jak i jednorodzinne. W zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców osobne wejście pełni różne funkcje. Idealnie dostosowany projekt domu można łatwo wybrać z największej bazy gotowych projektów za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki.

Dostępne w naszej pracowni projekty domów to zróżnicowane pod wieloma względami budynki przeznaczone na budownictwo jednorodzinne. Wszystkie łączy jednak komfort zaplanowanej aranżacji, którą dobrać można do potrzeb każdej rodziny.

Projekty domów z dodatkowym wejściem to często domy dwulokalowe, które zapewniają swobodę poruszania się po budynku i posesji. Nie zawsze jednak są to domy dwurodzinne " osobne wejście okaże się korzystne dla inwestorów planujących budowę domu mieszkalnego z funkcja usługową. Drzwi do gabinetu lekarskiego czy biura księgowego zapewnią komfort interesantom i prywatność mieszkańcom domów.

Ale osobne wejście może być wykorzystane również w przypadku domów tylko mieszkalnych jednorodzinnych, poprawiając ich funkcjonalność. Przykładem mogą być polecane projekty domów z kotłownią czy dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, do których wejście znajduje się zarówno od części mieszkalnej, jak i ogrodu. To pozwala w łatwy sposób dysponować zawartością pomieszczeń: drewnem, węglem czy przechowywanymi sprzętami ogrodowymi, bez konieczności przenoszenia ich przez wnętrza.

Dodatkowe wejście w projekcie domu może być wykorzystywane na wiele sposób, wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Projekty domów z dodatkowym wejściem: wygoda i funkcjonalność (projekt domu PWD BW-44 z lokalem NOWOŚĆ CE - DOM PW2-30)

Projekty domów z dodatkowym wejściem: wygoda i funkcjonalność (projekt domu PWD BW-44 z lokalem NOWOŚĆ CE – DOM PW2-30)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).