Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

 

Projekty domów za 200 tys.: komfort niedrogi w budowie


W naszej największej kolekcji gotowych projektów znaleźć można nowoczesne, piękne i tanie w budowie projekty domów, w których komfortowo zamieszkać może kilkuosobowa rodzina. Projekty domów za 200 tys. to szeroka oferta domów parterowych, z poddaszem czy nawet nowoczesnych piętrówek, zachwycająca atrakcyjnymi elewacjami zgodnymi z obowiązującymi trendami oraz funkcjonalnymi i wygodnymi wnętrzami.

Projekty domów za 200 tys. wyselekcjonować można z naszej bazy za pomocą wielofunkcyjnej wyszukiwarki projektów. Są to projekty domów, których prosta i zwarta bryła budynku ułatwia i przyspiesza prace budowlane, oszczędza materiały i niweluje ryzyko błędów wykonawczych. Najczęściej są one pokryte pięknym, dającym rodzinne skojarzenia dachem dwuspadowym, który również jest prosty i tani w budowie.

Projekty domów za 200 tys. mogą być budowane systemem gospodarczym, który nie tylko obniża koszty budowy domu, ale również umożliwia sprawowanie kontroli nad pracami budowlanymi i budżetem podczas całego procesu budowlanego. Choć system gospodarczy wiąże się ze znacznie większą potrzebą angażowania się inwestora w budowę, decyduje się na niego znaczna część osób budujących dom jednorodzinny.

Projekty domów tanich w budowie są także tanie w użytkowaniu. Prosta konstrukcja, dobrze przemyślany układ wnętrza i prowadzonych instalacji sprawiają, że domy te są łatwe do ogrzania, a wspomniane minimalizowanie błędów wykonawczych niweluje ryzyko powstawania nieszczelności, przez które ciepło mogłoby uciekać z budynku.

Projekty domów za 200 tys. złotych to piękne, nowoczesne projekty domów, opracowane zgodnie z najnowszymi przepisami i trendami architektonicznymi.

Projekty domów za 200 tys.: komfort niedrogi w budowie (projekt domu HP San Francisco B CE - DOM HP1-49)

Projekty domów za 200 tys.: komfort niedrogi w budowie (projekt domu HP San Francisco B CE – DOM HP1-49)

 
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).